Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amerikában egy programozó...

Amerikában egy programozó akinek villamos mérnöki diplomája van mennyire tud elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen folyamatokon kell végig menni hogy el kezdhessek dolgozni ott ? Villamosmérnökként is ellehet helyezkedni ha honosíttatom a diplomát és van szaknyelvvizsgám is?
2018. szept. 4. 22:03
 1/5 anonim válasza:
36%

Nem kell semmi. Az USA-ban tárt karokkal várnak.

A diplomádról csináltass egy közhiteles fordítást vagy kérd ki az egyetemtől angol nyelven.

2018. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell semmi. Az USA-ban tárt karokkal várnak."


Ez most cinizmus vagy komolyan gondolod???


Az USA-ban nem vállalhatsz munkát csak hosszú munkavállalási procedura után amit a jövőbeli munkáltató intéz. Magyar diploma nem hiszem hogy érdekli őket, ha van 10 év tapasztalatod és kimagasló eredményeid az talán...

2018. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mármint munkavállalási engedély procedura után, lásd usa embassy honlap
2018. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2/3: Én a munkával kapcsolatosan írtam, amit írtam.

De emelett, ha már szóba jött és a kérdező ezirányban is szeretne tájékozódni, akkor elmondom, hogy az USA-ban a magyarok nagyobb része illegálisan él és dolgozik.

Nem biztatnék senkit semmi törvényellenesre, de ez akkor is így van.

Ki-ki maga mérlegelje, hogy megéri e számára a kockázatot a kitelepülés ezen módja.


Az tény, hogy cég is ki tudja vinni, de ő maga is kérhet munkavállalói vízumot.

Kitelepülhet legálisan kanadába, majd onnan az USA-ba, névházasságot köt, stb. Lehetőségei vannak szép számmal, az biztos.


Ha valóban villamosmérnök, akkor nem lesz számára probléma az elhelyezkedés még akkor sem, ha történetesen nem a szakmája ördöge. Legrosszabb esetben egy középszerű cégnél rajzokat készít, méréseket végez, naplóz, az itteni viszonylathoz képest nagyon jó pénzért. Ha programozni is tud és jó is benne, akkor meg a kérdés nem is kérdés.

2018. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: illegálisan valóban lehet, azért rizikós! nem 1-2 embert ismerek akit végül kitoloncoltak és kitiltottak 10 évre meg csomó mindenét elvesztette kint


de vannak államok ahol el lehet lenni élni bármeddig ha szerencséje van az embernek


én sem bíztatok erre senkit amúgy!

2018. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!