Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon mennyit fognak keresni...

Vajon mennyit fognak keresni az óvodapedagógusok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, aki az érettségi előtt áll és jelenleg ugye nagy kérdés, hogy merre tovább.

Nagy nehezen döntöttem el, hogy óvodapedagógus szeretnék lenni, mivel imádom a gyerekeket. Szerintem ez a szakma sok szépséget tudna nekem adni.

Mégis megütötte a szememet a bér, amit az óvónők keresnek, ami nyilván fontos tényező a továbbiakra nézve. Nem szeretnék egy olyan munkát csinálni életem végéig, amivel habár eleget keresek, mégse tesz boldoggá.

Ezért csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy vajon körülbelül 5 év múlva mennyit fognak keresni az óvónők. Az utóbbi pár évben láttam, hogy növekedett a fizetés, de véleményem szerint azért még elég siralmas. Nyilván megpróbálnám kihozni a legtöbbet ebből a dologból. Mesterképzést is szeretnék, valamint angolul szeretném tanulni a szakot, amivel később lehet könnyebb elhelyezkedni egy angol nyelvű óvodában.

Szóval jöhetnek a tippek! Köszönöm előre is!

Ez számomra egy fontos kérdés! :D Maximum kimegyek külföldre.. :)



2018. szept. 6. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Félmilliót keres az új tornanádaskai óvónő

[link]

2018. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképp ne menj óvónőnek, ha csak a pénz számít és e nemes hivatás nem tesz boldoggá!!
2018. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is óvodapedagógusnak készülök. Te hova fogsz jelentkezni, ha megkérdezhetem? :)
2018. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a cikket! Én is találkoztam pár ilyen cikkel, de általában vidéken találni ilyen helyeket, ahol ennyit fizetnek.


Második: Lehet én fogalmaztam rosszul, vagy te nem értelmezted az írásomat.


Harmadik. Mindenképpen az ELTE-re szeretnék menni, mert ott olvastam, hogy van 6 különböző specializáció. Máshol pedig csak angol nyelvű specializációk vannak.:( Én szeretném beleásni magam minél jobban ebbe a szakmába és a legtöbbet kihozni belőle, szóval szerintem marad az ELTE. :) Te hova készülsz?

2018. szept. 9. 12:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak: nem értelmezted jól*, bocsánat. :)
2018. szept. 9. 12:26
 6/6 anonim válasza:

Szia regi kerdes mar de sikerult bejutni?

Angol specializacion nehez a szintfelmero?

2019. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!