Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel kezdjek el foglalkozni...

Mivel kezdjek el foglalkozni mit tanuljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok.

Nem tudom mivel kezdjek el foglalkozni ezek alapján ?

Alapból rendészeti szakközépiskolába jártam ez az iskola volt közel és szüleim is ide írattak be.Rendőr nem igazán szerettem volna lenni.De mivel valamilyen végzettségre szükség volt így kijártam és jeleneteztem rendőrnek nem jutottam tovább az orvosi alkalmasságin így kapásból kizárva a katona tűzoltó hivatás is.

Ezután hegesztőnek kezdtem el tanulni de sajnos iszonyat ügyetlen kezű vagyok de a minimumot éppen teljesítettem (+bírt engem az oktató mert normális diák voltam :D)

Ezután külföldön kezdtem el dolgozni egy húsüzemben honvágy és idegenekkel élés nem az erősségem nem is igazán tetszett a környezet ezért hazajöttem.

Sokan mondták hogy tanuljak tovább de ez nálam nem lehetséges érettségit is nagyon nehezen tettem le...

Gondolkoztam a c kategória és később kamionos jogosítvány letételén.De a b kategória is harmadjára sikerült.Nem szeretek vezetni nem is tudok csak akkor ülök autóba ha nagyon muszáj.



2018. szept. 12. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
És jelenleg ki tart el téged? vagy nem dolgozol sehol?
2018. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem dolgozom szüleim segítenek.

(légyszíves ha csak kötekedni akarsz emiatt felesleges mert nem fogok reagálni rá csak jelenteni foglak)

2018. szept. 12. 19:22
 3/4 anonim válasza:
Valamilyen vodafonos vagy telekomos munka? Úgy tudom azok nem fizetnek olyan rosszul és nem kell végzettség sem hozzá.
2018. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem kötegedésből irtam, én is ott tartok ahol te 25 éevs avgyok 26 leszek, 23 -22 éevs koromtól kezdödött az egész.
2018. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!