Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő raktáros munkához...

Pályakezdő raktáros munkához mennyi fizetési igényt adjak meg?

Figyelt kérdés

Kötelező megadni.

Nem akarok túl sokat de keveset se mondani,

mennyit írjak?

Tudom úgyse annyit kapok amennyit írok, de amiatt is félek hogy nem veszik fel velem a kapcsolatot, mert túl sokat kérek

Ha 180-at írok az sok?



2018. szept. 15. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Bruttóba kevés nettóba sok .
2018. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor írjak nettó 160-at?
2018. szept. 15. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Apukám megyeszékhelyen raktáros, és olyan 150 nettó körül kap, adókedvezmény meg minden nélkül (ha ez segít).
2018. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, tudom hogy nem kapok annyit de többet szoktak írni
2018. szept. 15. 13:40
 5/6 anonim válasza:
Szia! Attól függ hol... Nekem a barátom raktáros, és 250-et kap nettoban. Pedig ő sem csinált még ilyent előtte. Ne becsüld le magad szerintem...
2018. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nettó 90 - től nettó kétszázig.

Megvan a targoncavezetőid ?

Kértek nyelvtudást , számítógépes ismeretet , targoncát?

Hol van a cég , Budapesten , Makón , nem mindegy...

Mi lesz a feladatod ?Nem mindegy mit csinálsz pl . ha egész nap pántolsz , akkor az az elvárás , hogy legyen két kezed.

Ha mindenki mindennel foglalkozik akkor több az elvárás , de a fizetés is.

Mekkor a a cég ( több száz fő , száz körül , vagy páremberes ), multi , multi beszállító , kis magyar vállalkozás?

Tudod róla esetleg , hogy vegetál a cég ( és menekülnek a dolgozók ) , elműködnek , vagy hasítanak és bővítés van ?

Helyettesítő leszel , vagy állandós?

2018. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!