Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné elvégezni egy barista...

Megérné elvégezni egy barista tanfolyamot? Így el tudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és gondoltam rá,hogy elvégzek egy ilyen tanfolyamot és egyetem mellett dolgoznék,csak nem tudom,hogy felvennének-e dolgozni,ha mellette nappalin járok egyetemre.

Vajon így megérné elvégezni ezt a tanfolyamot vagy felesleges?

Debrecenben élek,szóval itt nincs annyi kávézó,mint Pesten.



2018. szept. 15. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt Pesten szinte már végzettség nélkül is ellehet helyezkedni ha gyorsan tanulsz , talpraesett vagy, és látják rajtad, hogy akarod csinálni.

Debrecenbe nem tudom milyen a helyzet, nyilván több esélyed van egy tanfolyammal, de ha nem érdekel csak kell valami akkor hamar kifogsz égni ebben.

Suli mellett délután nem hiszem, hogy főállásban tudnád csinálni, inkább valami beugrosnak mehetnél el.

2018. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődj kávézókban, hogy felvennének-e tanfolyammal vagy anélkül. Simán lehet, hogy anélkül is felvesznek kisegítőnek és betanítanak. Ha meg végzettség kell, első kézből fogod tudni, kérheted h ajánljanak sulit is, és akkor oda mész.
2018. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!