Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pannon Work hogyan működik?

Pannon Work hogyan működik?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha tag leszek, akkor én választhatom ki, hogy melyik céghez szeretnék menni vagy ezt ők mondják meg és kötelezően oda kell mennem dolgozni?


Igazából arról lenne szó, hogy van egy cég, ami tudom hogy szerződött a Pannon Workkel, így oda elég sok embert küldenek, viszont én szeretném elkerülni ezt a céget, mert rossz tapasztalatom van velük munkaügyileg. Ilyen lehetséges a Pannon Worknél?



2018. szept. 15. 23:03
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja, még egy kérdésem lenne: Olyat lehet, hogy egy nap csak 4 vagy 6 órát dolgozok? Ugyanis mellette tanulok hétköznap és bizonyos napokon csak ennyit tudnék bevállalni.


Köszönöm a választ!

2018. szept. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!