Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshetnék, megérné...

Mennyit kereshetnék, megérné váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg kereskedelmi asszisztens vagyok. (IT)

Feladataim: kereskedők adminisztrációs támogatása, ajánlat készítés, beszerzés... stb

A meló nem vészes, napi átlag 4-5 óra meló, fix időben 8-16ig.

Munkaidoben ki lehet járkálni ügyeket intézni.... (nem kell ledolgozni), tanfolyamokat fizetnek főnökök, kereskedők jofejek, jó a hangulat stb.

Jelenlegi fizetésem szerintem kevés nettó 180e Ft. (itt ebben a póziban 200 a plafon)

2 éve dolgozom ebben a pozicioban kB 3 év releváns munka tapasztalatom van, angol nyelvet beszélem, 2 OKJ - m van. 26 éves nő vagyok. Szerintem nettó 280-300 lenne a reális...


Szerintetek érdemes váltani, mennyit lehetne hasonló területen máshol keresni? Ti váltanátok?



2018. szept. 16. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen laza feltételek mellett, teljesen korrekt a fizetés, sőt... Napi 3-4 óra lébecolás eléggé luxus. 2 okj, könyörgöm... Biztosan találsz jobban fizető állást, csak akkor ne lepődj meg, ha dolgozni is kell és sok a stressz.


Sokan ezért a kevés fizetésért keményen dolgotnak. Persze te csinálod jól.

2018. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Bsc diplomás folyékony angollal valós 8 órában kap ennyit. Szerintem többre tartod magad a valós piaci értékednél.
2018. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem realis a 280/300 nettoban. Semmi felelosseg nincs rajtad, csak lebegsz a sz*r tetejen. 2 Okj-val nem fogsz tobbet keresni sokkal, de cserebe meg dolgoznod is kell majd.
2018. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
180 nettó ezért még sok is, ilyen szinten 280-300k nettóról ne álmodj az nem asszisztens kategória.
2018. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy röhögjek-e vagy csak <facepalm>
2018. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mi hé-csü 8-tól 5-ig vagyunk, pénteken rövidebb, de megvan a heti 42,5 óra.

A 9 órát végigrobotoljuk, van, amikor lehet lazsálni is, máskor ütemesen kell csinálni az adatmásolást, néha egyenesen kapkodni kell, nemhogy felfogni nincs időd, hanem feszített tempóban kell kattintgatnod.

Kuncsorogni kell, hogy fél órával előbb elmehess kéthavonta, arcvágásokat kapsz és a legtöbb csoportvezető ledolgoztatja.

Nettó 150.



...és még szerintem mi jártunk jól, nincs annyi túlóra, ami van, az fizetett és nem mindig kell kapkodni.

2018. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bőven sok ez neked
2018. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha logisztikában vagy ellátói láncban van kis jártasságod, nem kizárt hogy egy multiba bekerülhetsz (ahol nem ragaszkodnak véres szájjal a diplomához, már van olyan is), ott a 280-300 reális lehet, Pesten.

De akkor 8.5-9 órára fog ugrani a munkaidőd, és benn kell lenni, max ebédidőben ugorhatsz ki pl. postára, az ügyintézési rugalmasság főnöktől függ.

Szóval igen, lehet ennél többet, de több meló is lesz, és órában is több valószínűleg.

2018. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
280-300 nettót a gépészmérnök kollégáim keresnek több év munkatapasztalattal, kicsit irreálisnak érzem egy asszisztensnek.
2018. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen el vagy te tévedve ha azt gondolod ezért a munkáért 280-300 a reális! A mostani fizetéses is messze meghaladja az ézért a munkáért járó valós bérezést! Szerintem örülj ennek, és ha van sok időd képest magad közben.
2018. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!