Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshetnék, megérné...

Mennyit kereshetnék, megérné váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg kereskedelmi asszisztens vagyok. (IT)

Feladataim: kereskedők adminisztrációs támogatása, ajánlat készítés, beszerzés... stb

A meló nem vészes, napi átlag 4-5 óra meló, fix időben 8-16ig.

Munkaidoben ki lehet járkálni ügyeket intézni.... (nem kell ledolgozni), tanfolyamokat fizetnek főnökök, kereskedők jofejek, jó a hangulat stb.

Jelenlegi fizetésem szerintem kevés nettó 180e Ft. (itt ebben a póziban 200 a plafon)

2 éve dolgozom ebben a pozicioban kB 3 év releváns munka tapasztalatom van, angol nyelvet beszélem, 2 OKJ - m van. 26 éves nő vagyok. Szerintem nettó 280-300 lenne a reális...


Szerintetek érdemes váltani, mennyit lehetne hasonló területen máshol keresni? Ti váltanátok?



2018. szept. 16. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy gyakorlatilag részmunakidő, szét húzva nyolc órára, titkárnői munka, okj-vel, azaz diploma nélkül: 180 nettó.


Igen, reális.

2018. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Ha rajtam múlna én innen mennék nyugdíjba, ha viszonylag kevés munkával ilyen jól megfizetek.

Összehasonlításul MSc diplomával, két nyelvvizsgával, 12 év munkatapasztalattal, napi 8 órában (de néha 10-12 órát is bent vagyok, mert munka van), Budapesten a popómat csapkodnám örömömben a földhöz, ha nettó 180-at fizetnének.

2018. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ha jó a légkör, akkor pl tuti nem váltanék. Örülnék,h van állásom, és így szerintem többet keresel csomóval csomó mindenki másnál.
2018. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alapvetően azon az állásponton vagyok hogy jó ez így... De tudni azt hogy egy PM vagy sales és nettó 600-800 plusz gépkocsi, +jutalék amit keres az kicsit kiábrándit, a hasonló fizetésu it-sokrol már ne is beszéljünk (400-900).


Szeritnem nettó 250-300 lenne a reális abból már lehet valamit kezdeni az életben + kocsi...


A hangulat jó de tényleg már nehezen tudok együtt dolgozni ezekkel az emberekkel mert ránézek és azt látom hogy 600e... Közben semmivel se csinál nagyon többet vagy mást mint amit én, sőt én segítem az ő munkáját, mert dolgozni már lusták csak megbeszélnek meg meeting, meg nem járnak be (sales) én meg nyomom a Back Office. Néha azt se tudják hol tart a projektjuk...

2018. szept. 23. 18:08
 15/17 anonim ***** válasza:

14

Nem érted: azért ér ennyit a munkád, mert rövid munakidő, lébecolgatás és nulla felelősség, semmi végzettség.

2018. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnálom, hogy ennyire szűklátókörű vagy. Lehet, hogy csak a frusztráltság beszél belőled, de hidd el, a felét sem tudod annak amit ők.
2018. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz hozzájuk, és csináld az ő munkájukat. Ha irigyled a fizetésüket, és szerinted semmit nem csinálnak, még jobban is járnál. Hajrá!
2018. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!