Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túlzott elvárás egy nettó...

Túlzott elvárás egy nettó 220. 000 Ft-os fizetés diplomával,20 éves munkaviszonnyal?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, szoc. munkás diplomám van és szerintem aránytalanul keveset, nettó 166.000 Ft-ot keresek, ebből meg kell vennem a bérletet és 156.000 Ft marad. Normális ez, hogy ilyen kevés?

2018. szept. 17. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondj fel és jelentkezz olyan helyre, ahol többet keresel!
2018. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szociális munkásként ez a fizetés.


De számos olyan ország van, ahol ez hiányszakma, s jól megfizetik. Menj a munka után.

2018. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
3 gyerekem van, nem szeretnék külföldre költözni:)
2018. szept. 17. 09:30
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Kifogàs akkor nyeld be a bèkàt ès oszd be.

Sírni tudsz de lèpni nem így jàrtàl.

A magyar pont ilyen,cselekedni kellene akkor mind visszalèp.

Akkor max ennyit fogsz keresni tud be,vagy külföld.

2018. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Bértábla alapján dolgozol?

Sajnos a szociális munkások híresen rosszul keresnek, pedig a munkájukra nagy szükség van. Nem meglepő ez ebben az országban azt hiszem, sajnos...

Természetesen reális bér lenne Budapesten ma ez az igény, de ebben a szektorban nem vagyok biztos benne. Ismétlem: sajnos!

2018. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

3 gyerek nem indok a nagyobb fizetésre.

Ha nem vagy képes ellátni a gyerekeket, jönni kéne a szociális munkásnak a gyámosoktól és elhelyezni a gyerekeket.


Külföldön a gyereknek is többet tudnál nyújtani.

2018. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Igazad van utolsó,de kèrdező is a tipikus magyar sírás rinya megy de amikor cselekedni kell akkor nem.mozdulna,inkàbb megy rinya a tovàbb,majd menjen be a Fókuszba hogy jajj kevès a pènz,3 gyereket nem.tud nevelni.

Oldja meg az àllam,majd orbàn.

Szànalmas,itt hoztunk megoldàst de neki nimcs kedve.

Nincs abban a helyzetben,hogy vàlogasson de ő nem megy külföldre mert a komfort zónàjàba nem fèr bele.

2018. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

3

Az, hogy három gyereked van, éppenhogy nagyobb kötelességeket szül, pénzkereset tekintetében is.

2018. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy azért szeretnék nagyobb fizetést, mert 3 gyerekem van!!! El tudom tartani a gyerekeimet, mert nem egyedül nevelem őket szerencsére!!!! Itt kizárólag a fizetésről volt szó, hogy aránytalanul kevés! Nem kell mindent továbbgondolni annál, ami van. És nem vagyok az a rinyálós típus!
2018. szept. 17. 10:28
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9

Miért hisztizel?

Igen, kevés.

Igen, ezt a szektort így fizetik meg.

Igen, ez így volt akkor is, amikor beiratkoztál erre a szakra.

Igen, ez a 3 gyereked születése idején is így volt.

Igen, számos helyen jobban megfizetik ezt a szektort.



Nem, a 20 év munkaviszony önmagában nem jogosít nagyobb fizetésre.

Nem, nem mindenki bértábla szerint dolgozik.

2018. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!