Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van jelentősége hogy Msc...

Van jelentősége hogy Msc képzést neves (ELTE) vagy kevésbé neves egyetemen végzek? Földrajzi hely miatt vacillálok

Figyelt kérdés

A képzés maga adott, szint adott (Msc), munkarend adott (levelező).

Végezhetem a neves ELTE-n is, meg több kevésbé neves egyetemen.


Nem mellesleg a képzés díja az ELTE-n 50.000-el több mint bárhol másutt, de ez nem szempont mert munkálttaó fizeti.


Ti hol végeznétek?

Mert nem vagyok pesti, az ELTE meg pesti. A „nem neves egyetem“ meg közelebb van.


2018. szept. 18. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megmondod melyik a "nem neves egyetem" illetve hogy milyen szakról van szó, akkor az segíthet, mert a "neves" és a "noname értéktelen" között van a legtöbb.
2018. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szent István (Gödöllő) Pázmány (Piliscsaba) ill Károli Gáspár BTK (na jó az is pesti de arról meg kb semmit se hallottam még)
2018. szept. 18. 13:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként én kicsit sarkítva látom lehet. Sztem van az Elte corvinus BME trió.

És van az összes többi.

2018. szept. 18. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A munkáltatódnak tökmindegy hogy honnan van az a szép papirfecni
2018. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na ebbe ne menjünk bele. Neki mindegy de én nem akarok innen nyugdíjba menni ha értesz. Ha lejár a tanulmániy szerződés azonnal a lejárat napján már be is adtam a felmondásom.

Távlati értelmben kérdezem amit kérdezek.

2018. szept. 18. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy adott képzés elérhető az ELTE, BME, Corvinus egyetemeken akkor inkább ezek valamelyikén érdemes végezni és nem egy "névtelenebb" egyetemen.

Az ELTE-nek még mindig nagyobb a presztízse, mint pl. a vidéki egyetemeknek, függetlenül attól, hogy egy rakás szär.

2018. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, általában nem érdekli a munkáltatót honnan van a diploma. (Én BME-n végeztem, de megszenvedtem érte, ha visszafordíthatnám az időt inkább mennék egy kevésbé felkapott egyetemre, eddig mindkét munkahelyemen voltak olyan kollégák is, akiknek csak bsc diplomájuk van kevsbé neves egyetemekről, mégis ugyanott tartanak mint én)
2018. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!