Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Debreceni telephelyü Trans-s...

A Debreceni telephelyü Trans-spedröl mit érdemes tudni? Mennyire korrekt cég időben utalja a fizetést? Milyen pályát járnak? Van itt olyan aki ott tevénykedik soförként?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Tatabanyára jelentkeztem tavaly tavasszal, nert hogy új telephely nagyon de nagyon kell az ember, nekem nagyon de nagyon kellett a munka.

Szimpatikusak voltak. Küldtem az általuk megadott elérhetőségre önéletrajzot, honlapjukon keresztül direktbe is az űrlap kitöltesevel is. Teltek múltak a hetek, a honapok igéretek voltak hogy majd a jövőhéten visszajeleznek semmi...

5 hónap után kaptam egy telefont, hogy kezdhetek akár azonnal is...

Nos, aki már így nem tartja az igeretét azzal mi van kesőbb...

Jelzem teljjesen kulturalt ember vagyok, teljesen korrekt önéletrajzot küldtem.

Most mar csak akkor mennék, ha hetfő 08:00 veszem fel és pentek 16:00 teszem le a kulcsot, és én ezért kérek hetente 150.000 forintot....(termeszeteswn az ősszeg fixen papirozva) ameddig ez nincs addig a jogsi jó helyen van a fiokban....


Nekem ez a tapasztalatom a trans-spedről....

2018. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2018. szept. 28. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Ha ilyen feltételeid vannak, akkor nem csodálom hogy nem jeleztek vissza.
2018. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megy az értő olvasás látom....
2018. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!