Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konzolvilághoz jelentkeznék...

Konzolvilághoz jelentkeznék értékesítőnek. Mennyit lehet vele keresni? Ha keveset akkor nem is pocsékolom rá az időmet.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennek kivancsi esetleg volt mar valaki interjun? Mennyit igertek?

2018. szept. 24. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ez a nagy konzolvilag mánia? :D

Amúgy szerintem nem valami sokat, 140korul tippelnek. Jelentkezz és majd kiderül.

2018. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarország... en már a 150nek is orulnek.. legalabb egy alberletet tudnek fizetni videken.
2018. szept. 24. 11:59
 3/5 Armstrong01 ***** válasza:
Függ még attól is adsz-e el úgy hogy kapj belőle jutalékot. Mert ha mondjuk eladsz egy konzolt abból x(nem akarok hülyeséget asszem 10%)százalékot kapsz. Én ezt egy ott dolgozótól hallottam. Aztán lehet hazudott.
2018. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pesten sztem 150-et fizetnek, amivel kb. kitörölheted. Vidéken nem tudom, hogy mennyit adhatnak.
2018. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem kapsz 10%-ot :D jó is lenne
2018. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!