Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökinfó BSc levelezőin,...

Mérnökinfó BSc levelezőin, OE-NIK. Megéri? Elvégezhető munka mellett, nem zseninek?

Figyelt kérdés

OE-RKK környezetmérnökiről tölteléktárgyakat el tudnék fogadtatni?

Nagyon nehéz a szak levelezőin?

Hátrányban lennék a nappalisokhoz képest, vagy otthon gyakorlással behozható? (Már amennyi ideje van az embernek munka mellett...)

Az a helyzet, hogy kedvező magánéleti helyzet esetén nagyjából szülni szeretnék akkorra, amire befejezném. Bocsánat, hogy ezt így kiírom, de tény. :D


2018. szept. 24. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:

* Esti van.



Esélytelen, hogy keresztfélévben induljon, igaz?

2018. szept. 24. 19:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb jövő szeptemberben indul,februárban jelentkezhetsz. Tantárgyakat el lehet fogadtatni. Tanulj addig programozni otthon. C sharp a programnyelv amit oktatnak.
2018. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Toltelektargyakat el tudsz fogadtatni, igen.

Az elso masfel ev mindenkeppen kemeny, matek nagyon kell hozza, melle meg bejonnek az IT alapozo targyak. Kesobb mar csak az IT marad, az alapozok kiporognek.


Mennyi idot szamoltal ra? A legfrisebb osztondijnutato atlag medianja 2,00x, azaz az elso ket felevet nezve az emberek fele kerul csuszasba. A 3,5 ev vegere olyan 10-15% az, aki idoben vegzett.

Szoval ja, mernoki, azon belul se a legegyszerubb, szoval nehez. :)


Munka mellett... Hat sok sikert, van, akiknek sikerult mar, csak meg nehezebb, foleg ha nem ezen a teruleten dolgozol alapbol. :)

2018. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért nem vettem észre a válaszaitokat.


Igen, úgy tervezem, hogy februárban jelentkezem, addig van hozzávetőleg 3 hónapom halálra rémülni a programozástól.


C#-ot tanulgatok otthon, kaptam hozzá egy egész jó könyvet és majd nyilván tervezgetek tutorial-okat is nézni.


Az angolom nem annyira jó, ez a másik projekt.



A matektól félek, igen!! :/

Ment gimiben és a környezetmérnökin. Szerettem is, de irtó sokat kellett gyakorolnom ahhoz, hogy menjen. Onnantól kezdve viszont, hogy végre felvettem a fonalat, "verhetetlen" voltam.


Eszem ágában sincs amúgy elfogadtatni (TUTI nem is fogadnák el az RKK matekot), mert azzal szerény véleményem szerint hátrányba kerülnék más tárgyak esetén.

2018. okt. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!