Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem vagyok zseni, kiemelked...

Ha nem vagyok zseni, kiemelkedően okos, stb, érdemes informatika irányban gondolkodni?

Figyelt kérdés

Pályaváltást tervezek, ami erdekelne azaz informatikai irány, mindig is érdekeltek a gépek, mi hogyan épül fel stb. Érdemes ilyen irányba menni olyannak aki nem igazán tanulta végig az életét, inkább lesz*arta a tanulást? Vagy engedjem el az informatika témát? Nem mondom magam hülyének, de nem is vagyok a legokosabb. Lenne értelme ennek így?

Nem feltétlen programozás irányba gondolkodom.


2018. szept. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél 3D-modellező! Egyszerűbb mint a programozás (no persze így se könnyű), és bődületes nagy kereslet van rá. A jó modellezők iszonyatos pénzeket visznek haza.
2018. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tele van a szakma középszerű emberekkel.
2018. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is kell zseninek lenni, de a kemny tabulast nem uszod meg, a kemeny mernoki iranyok nem az ingyensiplomarol szoltak sosem. Ingyen diploma amugy se nagyon van, de ha nem tetszik a kemeny tanulas, akkor inkabb human iranyba menj. Igaz, ott a fizetes is nagysagrendekkel kisebb.
2018. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3d modellezes azert finoman pontatlan, hogy mit ert valaki alatta. Mit modellezik?

Amibe sok penz van (pl. Autoipari formatervezo, vagy epitesz), ott bizony kell diploma, statika, anyagiameret, kismillio szabaly, egyenlet, szamitas ismerete.

2018. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idősebb fejjel nincs gondom a tanulassal, ezt inkább iskolás eveimre értettem.
2018. szept. 25. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Fenék kérdése. Nem zseninek kell lenni, hanem kitartónak.
2018. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!