Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 általánossal mit tudok...

8 általánossal mit tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Operátor, takarító, árufeltöltő, esetleg pénztáros de már ez is gyakran érettségihez vagy szakiskolához kötött.
2018. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Bármit, ha megtalálod a helyed. Én 8 általánossal VISZONT angol nyelvtudással és informatikai hozzáértéssel dolgozok mint IT-s. Csak egy kis létszàmú külföldi tulajdonú céget kell találnod, ahol az érdekli őket hogy mit tudsz, nem az hogy nem cselekedtèl helyesen tinédzser korodban.
2018. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és a bizonyítványomat csak akkor kérték el amikor már megálapodtunk és kellett a papírmunkához. És nem, nem a rokonom cége..
2018. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Alá tudom támasztani a másodikat. Mondjuk nekem van érettségim meg egy félbehagyott egyetemem, de a kutyát nem érdekeltek a papírok, amikor felvettek. Egy külföldi cégnek dolgozom mint fejlesztő, távmunkában. Nálunk még "papírmunka" sem volt
2018. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Szinte bármit.

Ugyanis a 8 általánosra azt mondják, hogy semmire sem jó. Amikor leérettségizel, akkor utána azt mondják, az sem jó semmire. Aztán amikor lediplomázol, továbbra is azt mondják, hogy az sem jó semmire.

A világ mégis működik.

2018. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

:) örülök az alátámasztásnak kedves harmadik, másra számítottam.

Szóval kérdező, ne csüggedj, csak találd meg a helyed. Ha érzed magadban hogy többre vagy hivatott, előbb-utóbb megtalálod azt a helyet ahol ezt mások is így gondolják.

Az összes tanárom aki azt mondta hogy nem lesz belőlem semmi, még mindig éhbérért lapozgatják az ablak-zsiráfot, én meg külföldi multicégek vezetőivel tárgyalok, ha éppen azt kell. És mivel ez egy névtelen fórum, senki ne vegye felvágásnak.

2018. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2018. szept. 25. 18:04
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Valami biorobot munkát keress, pl. gyári melós, pincér, takarító, stb.

Azért mert itt egy válaszolónak sikerült, neked nem biztos, hogy fog, sajnos annak aki nem tanult, az alja meló jut.

2018. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Alja meló annak jut aki buta.
2018. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Nyilvan akinek 8 altalanosa van az baromira okos, agyonmuvelt ember.:D Biztosan van kivetel, de a 99 szazalek ostoba proli.
2018. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!