Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mechatronikai technikusként...

Mechatronikai technikusként milyen munkára jelentkezhetek, milyen fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Mechatronikai technikusként milyen munkára jelentkezhetek"

Mechatronikai technikusi munkára, de külföldön akár mosogatásra is.

.

"milyen fizetésre számíthatok?"

Olyanra, amilyet hajlandóak fizetni ill. kialkuszol magadnak.

.

Ha már végzett technikus lennél tudnod kéne megválaszolni kérdésed.

Ha csak a lehetséges jó fizetés miatt akarod kitanulni ezt a szakmát, ne tedd, mert ha nam érdekel, soha nem leszel jó benne, ha nem vagy jó benne, nem érsz el tisztességes fizetést!

2018. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor azt kérdeztem, hogy milyen munkára, arra gondoltam, hogy konkrét olyan hirdetést nem találtam, ahol konkrétan mechatronikai technikust keresnek. De egy karbantartói állást, vagy stb.. gondolom megpályázhatok. Ezek a lehetőségek érdekelnének elsősorban. Fizetésnél arra gondoltam, hogy esetleg valaki van, aki már elhelyezkedett, így mondhat egy példát, csak remélem, hogy nem szakképzetlen minimálbért kereshetek majd.
2018. szept. 28. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Aki elhelyezkedett, netán leírja, mennyit kap munkabérként.

Számodra ez egyáltalán nem lehet támpont, mert nem írja le, ha igen, neked akkor is megismételhetetlen, hogy milyen összeköttetéssel, ajánlóval, rokoni kapcsolatban kapta meg azt az állást, no és az sem mindegy, hogy maszek cégnél -ha igen, mekkoránál- vagy pedig államinál dolgozik.

A fentiek alapján hiába ír bárki bármit, ta nem tudod ugyanazt produkálni.

2018. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Bruttó 240000Ft volt a kezdő fizetésem vidéken multinál tavaly. Ezzel a szakmával karbantartonak vesznek fel.
2018. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2018. okt. 1. 18:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Megyét kérdezhetek még?
2018. okt. 1. 18:30
 7/7 anonim válasza:
Vas megye
2018. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!