Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dinamikusan fejlődő csapat....

Dinamikusan fejlődő csapat. Ez mit jelent egész pontosan?

Figyelt kérdés
Csak mert ezt annyi helyen látom leírva, álláshirdetéseknél. Emögött van is valami, vagy csak frázis?

2018. szept. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
AZt hog egyre több embert vesznek majd fel
2018. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Éppen vegetálnak, kevés az ember, szar a fizetés. Na de ezt nem írhatják le!!
2018. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Frázis.

De gyakran aggatják kialakulóban lévő szervezeti egységekre/csapatokra, amikor még senkinek nem tiszta a feladata és általában rengeteg a munka...

Bizonyos helyeken lehet ebből bőven tanulni, tehát nem mindig rossz. Emlékszem engem anno IT cégnél vettek fel egy totál kezdő csapat élére. Munkát kellett átvenni külföldi szervezeti egységektől. Igaz volt bőven amikor 12 óráztam, de a fél világot bejártam azzal a melóval... Szóval nem mindig jelent rosszat.

Ha csak ez a fura a kiírásban, max megkérdezed az interjún.

2018. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Knrva gyorsan cserélődő emberek...
2018. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes fluktuáció, a szörnyű körülmények miatt szinte hetente cserélődnek az emberek, a főnök is csak fél éve van itt, de ő a rangidős - ebből adódóan sem ő, sem más nem tudja pontosan, kinek mi lenne a feladata, így az összes nemszeretem munkát rá lehet lőcsölni a társulatra mármostazonnaltegnapra határidővel.
2018. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszméletlen mértékű a fluktuáció, nincsenek állandó emberek, senki se tudja a feladatát, rosszak a munkakörülmények és minden egyéb. De lehet az is, hogy átalakításon megy át a cég és teljesen új részlegek alakulnak, új munkakörökkel.
2018. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!