Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árufeltöltők! Ti hogy csináltá...

Árufeltöltők! Ti hogy csináltátok, hogy felvegyenek dolgozni? Mi volt a titkotok? Hogy kelthetnék jó benyomást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt vagyok érettségi végzettséggel (22/L), és már több mint egy hónapja vadászom árufeltöltő állásra. Kb. 4-5 helyre beküldtem már az önéletrajzom (online álláshirdetőkön keresztül vagy az áruház honlapján), de ezek közül csak egyetlen egy helyre hívtak be interjúra, sehova máshova nem.

Abban az egy nagykereskedésben (amúgy pont azt szeretném a legjobban) két hete voltam és azt mobdták, kb két hét múlva hívnak, de nem hívnak. Szerintem nem is fognak, mert úgy érzem, elszúrtam az interjút.

Ti mit írtatok az önéletrajzba, amivel jó benyomást keltettetek? Vagy mit mondtatok az állásinterjún, hogy szimpatikusak legyetek?

Próbálkoztam én már motivációs levéllel is, soroltam, miért lennék szuper árufeltöltő (pl megbízható, terhelhető, heti 7 napban ráérek dolgozni, szívesen túlórázok, igényesen dolgozok, mindig a munka az első, stb), de ez sem érdekelt senkit.

Kifogytam az ötletekből, fogalmam sincs, hogy hívhatnám fel magamra a cégek figyelmét és hogy nyerhetném el a bizalmukat.

Kérlek, akinek van ebben tapasztalata, az ossza meg velem, hogy ti mit és hogyan csináltatok, amivel sikeresn kiválasztottak titeket interjú után (és amúgy mennyi idő után jeleztek vissza?), vagy egyáltalán hogy behívjanak interjúra. Mi a titkotok? Vagy én mit rontok el ennyire, hogy egy interjúra se adnak esélyt a legtöbb helyen? Vagy az interjún mi lehetett a baj velem, mi az a plusz, amit elvárhatnak, és esetleg az hiányzott belőlem?

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. okt. 2. 14:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan egy árufeltöltőnek önéletrajz meg motivációs levél kell???? Meg van állás interjú?? Mi a fos, de komolyan az agyam megáll. Minek kellene egy árufeltöltőnek szimpatikusnak lennie? Nem mindegy ki rakja ki a cuccot, az a lényeg minden a helyén legyen nem?

Amúgy miket kérdeznek egy árufeltöltői állásinterjún, de komolyan? :D :D

Vagy ez csak troll kérdés?

2018. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Kedves válaszíró!

Egyrészt ebben a munkakörben dolgozókat kérdeztem, nem valami lenéző kommentelő véleménye érdekelt!

Másrészt, képzeld, számít a szimpátia, a vevők látják a dolgozókat, szóval tök nem mindegy ki pakolja az árut! Vásárolnál egy olyan közértben, ahol rossz arcok dolgoznak?

És pl abban a nagykerben igenis voltak kulcsfontosságú kérdések az interjún, ami főleg arra irányult, hogy mennyire leszek elérhető, nem fogok-e hiányozni, vállalok-e hétvégét. Nyilán igen, ezt mondtam is, és ezt fejtettem ki abban a levélben is! Valamiért nem voltam elég meggyőző!

Lehet engem lesajnálni, hogy ennyire béna és szetencsétlen vagyok, de szerintem pont te, aki láthatóan nem volt még hasonló pozícióban interjún, nem kéne neked véleményt mondanod!

2018. okt. 2. 14:24
 3/35 A kérdező kommentje:

Amihez nem értesz, ne szólj bele!!!

Ha egy hónapja munkanélküli lennél, és elég sürgős állást találni, szerintem nem ilyen segítséget várnál! De temélem hasonló válaszokat kapsz majd te is!

2018. okt. 2. 14:34
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Csak tudod kedves kérdező azért furcsállom az eseted, mert pl. ahol én lakok (középváros, Dunántúl) már fél vée, de lehet több ideje, hirdet nem egy cég (nagy áruházláncok, benzinkutak) árufeltöltői, eladói pozíciókat! Sok helyen nem is egy betöltetlen hely van, hanem akár 3-4 is. Magyarán a kutya nem akar itt árufeltöltő lenni, szóval gyakorlatilag bárki aki jelentkezik felvennének, mert annyira nincs ember. Lehet te valami nagyon elmaradott térségben élsz és emiatt van ekkora peched, vagy éppen túl komolyan veszed az egészet.

Az ilyen nem túl magas presztízsű munkákra, kezdve a gyári operátorral, folytatva az árufeltöltővel, takarítóval stb. bárkit felvesznek jelenleg az országban.

2018. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
éve*
2018. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy elmebeteg havonta egyszer megfurdesz akkor simán felvesznek
2018. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Hajdú-Bihar, nagyváros, elmaradottnak ítéled?

Valóban ki volt írva több lehetőség is, azt mind, 4-et meg is pályáztam (az 5. egy másik állás), abból csak egyre mehettem interjúra, és azóta se hallottam felőlük!

Hát valóban elég selejt vagyok, ha nem kellek egy "ilyen nem túl magas presztizsű munkára" sem. Vagy épp annyira mégsincs hiány, hogy minden jött-mentet felvegyenek, mert le lehet nézni egy árufeltöltőt, de azért pl már az kizárna téged az alkalmasságból, ha neked szent a hétvége! Vagy ha csak beszólogatni tudsz, de egy óra után fájna a kis lábad a munkától, akkor aztán jó ha messziről el is kerülöd ezt a melót. És amúgy ennyivel vagy te feljebbvaló egy árufeltöltőnél? Bizonyára sokkal többet érhetsz!

És mégegyszer mondom: árufeltöltők véleménye érdekel!!!

2018. okt. 2. 14:53
 8/35 anonim ***** válasza:
65%

Jelentkezni kell allasra


22/f arufeltolto

2018. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
Kamu kerdes, senkit nem erdekel milyen biorobot pakolja az arut.
2018. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Szia 8-as! Köszi a választ.

Jelentkeztem. Mindenhova online. Minden jelentkezésem vissza is igazolta az épp aktuális oldal (profession, indeed, cvonline vagy pl az Auchan saját oldala).

Egy nagykerben voltam interjún is, oda 5 nappal jelentkezés után behívtak, két hét telt el, és azóta semmi. Szerinted ha körzeti számon felhívom őket, tudnék beszélni az illetékessel? Vagy ez rossz fényt vetne rám, hogy túl erőszakos vagyok?

9-es, ha lettél volna hasonló állásért interjún és el is buktad volna, tudnád, hogy most nagyot tévedsz!

2018. okt. 2. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!