Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco pénztáros 8 órába...

Tesco pénztáros 8 órába mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés

Kezdő fizetésre gondolok

Érettségim van illetve szakmám,de az nem kapcsolódik hozzá ( pénzügyi )


2018. okt. 4. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Körülbelül 650 forintos nettó órabérre, és nagyjából nettó 125 000 forintos havi bérre kell számítani. Ez persze emelkedhet valamennyit túlórával, de kérdés, hogy megéri-e még 2 órát ott szenvedni 1300 forintért.


Én diákként vagyok ott, nagyjából saját magam által megszabott munkaidőben, de sokszor a 6 órát is soknak vélem, pedig csak heti egyszer szoktam menni. Ráadásul egy százassal magasabb az órabérem is.

2018. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

# 1

Persze... 125 ezer nettó... ebben a munkaerőhiányban hol találnak ma ennyi pénzért embert.

2018. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Publikusak a Tesco bérek, miért nem nézed meg?!


[link]

2018. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2# nagyon sokan rá vannak szorulva hidd el... Nem mindenki teheti meg, hogy azt mondja ennyi pénzért nem megy el dolgozni nekik... Ha gyereked van és \v hiteled... Vagy egyszerűen nincs más.
2018. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Komolyan nem találsz jobb állást?

Pedig szakmád is van, próbálj meg abban elhelyezkedni, tuti, hogy többet keresnél, mint tescos pénztárosként

2018. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!