Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerinted milyen szakmát...

Szerinted milyen szakmát próbáljak, milyen szakot végezzek el, mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Amiben van pénz, a jövőben is lesz, nem nehéz, meg ilyesmi. Pl. szerintem az informatikában lehet pénz, meg érdekes lehet, csak én nem szeretem valahogy, ahogy semmilyen gyakorlatias dolgot, ami hasznos. Vagy számítógépeket javítani. Nem tudom, megszerethető-e egy szakma egyáltalán, ha alapvetően nem szeretem.

2018. okt. 15. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mérnök képzések (villamos, mechatronikai, gépész, stb.) alapvetően jó választások lehetnek. Programozó is, csak abban kiemelkedően jónak kell lenned ha jó munkahelyet szeretnél utána. Számítógépek javításához meg nem kell semmilyen végzettség, bárkit felvesznek ilyen munkakörbe szimpla érettségivel is ha meg van a kellő tudása.
2018. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 es semmit se tud a programozasrol. Egy 4 honapos tovabbkepzod ha van benne akkor mar felvesznek minimalberrel barhova, 1 ev es kb duplajat kapod, 2 evnel mar 400 netot megkapod. Tanulni kell, folyamatosan de boven eleget fogsz keresni ahoz hogy nyugodt eleted legyen
2018. okt. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
alapvetően a tudás számít. lehetsz te lakatos, asztalos is ha kib*szott jól dolgozol senki sem fog megállítani abban hogy gazdag legyél. De lehetsz orvos, informatikus, mérnök ha 0 a tudásod mert amúgy nem érdekel, akkor a szakma legalján nem fogsz egetrengető fizetéseket hazavinni. Szerintem az egész kulcsa a szorgalom és a tudásvágy. Nehéz fejleszteni a tudásod olyan szakmában amit amúgy utálsz, de ha érdeklődéssel képzed magad akkor egyre jobb leszel = egyre több lóvé
2018. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!