Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes kimenni...

Szerintetek érdemes kimenni Angliába/Írorszába dolgozni?

Figyelt kérdés
(B2-es Cambridge nyelvizsgám van.)Kiváncsi lennék arra hogy milyen munkalehetőségeim lennének.(Telórol írok,bocsi a hibákért!)

2018. okt. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvizsga papírod nem sokat ér itt kint. Ami számít. Értsd amit mondanak, kérdeznek, tudj válaszolni, kérdezni vagyis kommunikáció működjön. Ha ez megvan akkor lehet munkát találni. (nem bántásból, de sok emberrel találkoztam akik nyelvvizsga papírral jöttek ki, és pár hétig/ hónapig megszólalni sem tudtak)
2018. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megéri-e,az attól függ milyen munkát találsz,mihez érteszÉn majdhogynem 0 angollal mentem ki,valamicskét értettem,pl ni interjút meg bankszámlát el tudtam intézni..Fél évig raktárban dolgoztam,ott ragadt rám vmi angool,viszont a pénz csak a megélhetésre volt elég.Utána elkezdtem a szakmámban munkát keresni,találtam is.Viszont ott szinte csak angolok voltak,így akarva akaratlan de megtanultam a nyelvet,és ott már megérte dolgozni is,heti £700-750-et kerestem hetente.3 évet lehúztam,úgymond elértem a célom az anyagiakat tekintve,és hazajöttem..van szép házam,aitóm,motorom,hitel nincs a nyakamba,így ln azt mondom megéri.Ja és egy plusz pont,azóta nem kell felirat a filmekre..☺
2018. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosogatás, gyári munka, rakodás, ilyenek
2018. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norman Bates válasza:
Vegzettseg nelkul kb ugyanaz mint otthon lenne, gyar, raktar, vendeglatas etc. A nyelvvizsga nem szamit, attol nem kapsz jobb munkat, mert beszelsz angolul, az a minimum
2018. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 Tetszett ez a sztori. Amúgy mi a szakmád?
2018. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!