Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elfogadnátok ezt az állásaj...

Ti elfogadnátok ezt az állásajánlatot? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azért írtam erre az oldalra mert tudom, hogy itt akad olyan ember aki hasonló cipőben jár mint én. Én kémia tanárként kezdtem az egész karrieremet. Ez még abban az időben volt mikor még a tanári bérek nem voltak rendezve. Emiatt eldöntöttem, hogy vegyészmérnök leszek és így újrakezdtem mindent, elvégeztem az egyetemet és mostmár képzett vegyészmérnöknek mondhatom magam amire büszke vagyok, mert rengeteget kellett ezért dolgoznom. Van 2 hasonló végzettségű barátom akik mind kimentek külföldre. Nem vagyok pénzéhes de kaptam egy nagy lehetőséget. Nagyon sok országot megpályáztam Európán belül. Pl Kölnben és Stockholmban is kaptam állásajánlatot. Egyiket se fogadtam el. Nem vagyok se Fideszes se senki csak egy szőke hajú nő és nem szeretném, hogy bármi bajom essen ugyanis nincs ki megvédjen mert egyedüálló vagyok jelenleg. Nem vagyok rasszista csak ott eléggé divat lett a nők erőszakolása a muszlim körökben. Aztán keresgéltem tovább. Egyik ismerősöm talált nekem egy állást Bern egyik külvárosában. Meggondolatlan voltam és jelentkeztem erre az állásra. Ez egy gyógyszercég.

( nevet nem mondok) ahol teljes mértékben kamatoztathatom a tudásomat. Olyan fizetést kínál nekem, hogy még a hasonló végzettségű barátaim is néztek akik közül az egyik Németországban a másik Belgiumban dolgozik. Tökéletesen beszélek németül azzal nem lenne gond viszont nagyon egyedül lennék, senkit nem ismerek ott és nehéz lenne beilleszkedni az emberek közé. Szeretem a családomat de valahogy úgyérzem itt sose lennék annyira elismerve mint ott. Áhh teljes tanácstalanság. Ha kimegyek és felvesznek akkor karrierem csúcsára fogok jutni és elégge jo anyagi helyzetbe fogok kerülni de viszont elveszítem a családom és az itteni barátaimat. És anyukám is folyamatosan mondja:"nem azért neveltelek és támogattam a tanulmányaidat, hogy itt hagyj,,

Segítsetek mi lenne a leghelyesebb döntés.


2018. okt. 19. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2018. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

"Nem vagyok rasszista csak ott eléggé divat lett a nők erőszakolása a muszlim körökben. "


Lehet, hogy rasszista nem vagym de eszed sem sok van, ha ezt elhiszed! Én 20 éve élek Németországban, az egész "divat lett megeröszakolás" csak kamu.

2018. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nevelt hogy szolgájává tegyen ? Vársz még alkalmakra de itt maradszés egy bekorlátozódott sheggg maradsz .
2018. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, baj bárhol érhet. Egy nőt bárhol megerőszakolhatnak, nem csak ott, ahol olyan emberek vannak. Nem egyet láttunk már, épp a minap is láttam ilyet a TV-ben.

Én biztos nem mennék, de mondjuk nekem kicsi gyerekem van, családom. Viszont ha neked még nincs gyerek, senki nem mondta, hogy örökké ott kell maradnod, dolgozol esetleg ott pár évet, anyagilag félreteszel egy csomó pénzt és utána meg hazajössz és vígan megélsz.

De te tudod. Ezt csak te döntheted el.

2018. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
NEm vagy te vegyészmérnök se, meg tanár se, csak egy béna troll.
2018. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem rengeteg ismerősöm él kint Németországban. Mint tudjuk németország hatalmas ország és mint itt Magyarországon ott is a különböző tartományokon belül különböző szokások vannak. Biztos nem mindenhol van így, de a rokonaim most fognak Hamburgból elköltözni egy türingiai kisvárosba ugyanis a nagyobb városokban már többségben van szinte a muszlim lakosság. Nyilván lehet, hogy csak én vagyok maradi és lehet nem kéne tartózkodnom ettől annyira. Meglátom mit hoz az élet. És nem tény, hogy nem vagyok a szolgája de 2 kezi munkával tudta előteremteni nekem, hogy tanulhassak és fejlődhessek.
2018. okt. 19. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán elfogadnám az állásajánlatot a szüleim akarata ellenére is.


Berlinben élek és sosem volt problémám.Nem mondom hogy nincs probléma de korántsem az amit a magyar hirportálokon olvasni.

2018. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, Kölnben minden nő sikítva menekül az utcán és aki véletlen rendőri kordon nélkül mer kimenni a Hohenzollernringre azt azonnal széttépik a migráncsok!


B+ komolyan, ennyi ésszel nem, hogy tanárnak nem lett volna szabad engedni senkit de gyámság alatt kéne tartani...

2018. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj, főleg, hogy nincs gyermeked, sem férjed.
2018. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"...mit hoz az élet..."



Semmit. Neked kell tenned érte, hogy történjen is veled valami. Az is lehet, hogy ha kimész felnősz és leválsz a szüleidről, mert az a nagy tanulásban úgy is elmaradt. Aztán lehet, hogy egy párkapcsolatra is alkalmas leszel végül kint, ahol nem valaki gyereke leszel elsősorban.


Én mennék.

2018. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!