Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri gépész- vagy mechatroni...

Megéri gépész- vagy mechatronikai mérnökként az Győrbe Audihoz menni gyakornokként?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz bekerülni? Mennyi a fizetés? Szakmailag mennyit lehet fejlődni ott?


A BME-n vagyok mechatronikai mérnök hallgató, gépészeti modellezés szakirányon.



2018. okt. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Én azt hallom, hogy gyakornokként nem éri meg. Alig fizetnek 1-2 százezer forintot, ami az idő múlásával sem különösebben növekszik. Nekem ezt egy ismerősöm mesélte, aki az Audi gyakornoki programjában vett részt gépészmérnök hallgatóként, de aztán mihamarabb dobbantott onnan.
2018. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz bekerülni, ennek egy oka van, hogy a gyakornokok 1000+ nettó órabért kapnak, ezzel messze a legtöbbet fizető multi Győrben gyakornoki munkakörben. Sőt a mechásoknak többet szoktak adni. Német nyelvtudásra van szükséged, mivel minden leírás német, legalábbis én a motorgyártásnál voltam gyakornok, ott minden német volt.

Általában mérnöki gyakorlati helyeken kávét kell főzni és kapsz érte pár ezer forintot.

Az első választ nem tudom hova tenni, szerintem rossz kérdésre válaszolt.

2018. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én gépész gyakornok voltam. Egy hét után már végezhettem minden mérnöki jellegű munkát. Sőt...

4 fizetési kategória van. 3 havonta lehetőséged nyílik az ugrásra.

2018. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nem rossz kérdésre válaszoltam. Ezt egy jó barátom mondta, aki a SZE-n tanult gépészmérnöknek. Utolsó féléveiben volt gyakornok az Audiban, ő mesélte ezeket. Mondta ezt a 4 lépcsős besorolást is, meg hogy milyen bérek járnak mellé.
2018. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!