Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon gazdálkodás és menedzsm...

Hamacsim kérdése:

Itthon gazdálkodás és menedzsment szakból kapott diplomával Angliában elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Könnyen el lehet helyezkedni ilyen diplomával Angliában? Ha igen kb. milyen fizetésre lehet számítani kezdőként?

2018. okt. 20. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha elvégzel valamiféle átképzést akkor igen, de csak belépő szintű pozícióban.


Én azt ajánlom, hogy tegyél le Nagy Britanniában egy business mesterképzést, na úgy már ellehet helyezkedni rendes pozíciókba.

2018. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
El lehet. Mindig szükség van valakire, aki a gazdaságban kilapátolja a **art a tehenek alól.
2018. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

ha van tapasztalat akkor szakmán belül.

Ha nincs akkor mosogatni, rakodni, meg ilyenek.

2018. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen el lehet! Indiai Computer Engineering diplomával is lettek már emberek Financial Analystek, úgyhogy egy szakmai diplomával is lehet.

Annyi, hogy a megfelelő cégnél kell kopogtatni, akik kifejezetten rámennek az international vonalra (persze, máshol is el lehet, de én inkább ilyenekkel kezdeném)

És egyet értek a válaszolóval, egy külföldi (vagy akár CEUs) Business MSc. vagy MBAt tehetsz hozzá.

2018. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A Computer Engineering diplomát hülyeség gazdmen diplomához hasonlítani. A gazdmen büfészak.
2018. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, #5

Nem hasonlítottam hozzá, csak elmeséltem, hogy láttam már olyat, aki Computer Engineering diplomával lett Analyst.

Az igazi büfészak a szövegértés, mert nálad az kimaradt. :)

2018. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Gazdmenre jártam. :D
2018. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Gratulálok. És?


A lényeg az, hogy igen, abszolút el lehet helyezkedni ilyen diplomával Angliában a szakmában (néha úgy is meg lehet csípni jó állásokat, hogy semmi köze a végzettségedhez)

2018. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem kell hozzá gratulálni. Nem ér semmit a diplomám.
2018. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!