Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetés az Ifjúsági...

Mennyi a fizetés az Ifjúsági Garancia Programban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy olyan lapot a Munkaügyiben a Programról, amin az áll, hogy "MEGÁLLAPODÁS MÓDOSÍTÁS" "Ifjúsági Garancia Rendszer keretében" Azt tudom, hogy ez nem szerződés, hanem valami Program lap vagy nyilatkozat. Az adataim is rajta vannak. Van 3 db. különböző Ajánlat, illetve Ajánlatmegvalósító szakasz megnevezésű táblázat, ebből 2 db. táblázat teljesen üres. (Természetesen a fejlécen rajta van a tárgy megnevezés.) A III. Ajánlatmegvalósítási szakasz megnevezésű táblázatnál viszont már be vannak írva az adatok. A "Tervezett költségnél" az áll, hogy Havi: 214.720 Ft./Teljes 1.703.742 Ft., "Külön hatósági szerződésben részletezetten" tárgyán meg az áll, hogy "Igen" Ezen kívül még az áll a táblázatnál, hogy 100%-os bérlettámogatásban részesülök. A kérdésem ezzel kapcsolatosan az lenne, hogy most mennyit fogok keresni? Azt az összeget kapom meg, ami a "Havinál" szerepel? (Tudom, hogy az Bruttó, mert ott van még az adó.) Az igazság az, hogy Pályakezdő vagyok és nem igazán értek a Munkaügyi dolgokhoz. A munkahelyemen meg nincs merem megkérdezni, hogy mennyi lenne a fizetésem, mert kissé furán néznének rám. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a bérletem árát a fizetésembe belekalkulálják? Tehát ez az összeg tartalmazza a bérletem összegét? (Persze, ha egyáltalán a lapon feltüntetett összeget kapom.)

2018. okt. 21. 16:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért.
2018. okt. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!