Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 évesen egykori magyar...

25 évesen egykori magyar nyomozókent az USA ban felvesznek úgynevezett Police Officer Detective - nek? 25/L

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha megszerzed az amerikai állampolgárságot, és utána elvégzed az adott tanfolyamokat akkor felvesznek. De magyar állampolgárként nem.
2018. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Kanadában próbálkozz inkább. Amerikába nehéz bejutni. A torontói rendőrség mindig keres embert, még sima bokorugrókat is, nemhogy képzett gumitalpúakat. Van is ott egy magyar nyomozó, egy haverom (aki meg volt katonatiszt) ismeri őt. Ha írsz privátot, kérhetek hozzá egy kontaktot, biztosan szívesen segít.
2018. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen, ha még a KARRIER kategóriát se találod. Miféle nyomozó vagy te?
2018. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem azt kerestem van jobb dolgom is 😀😀
2018. okt. 25. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a válasz, akkor tényleg nem kell keresni.

DE ha mégis érdekelne, akkor én a helyedben rászántam volna az a percet.

2018. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!