Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyeken mennyire számít...

Munkahelyeken mennyire számít az erkölcsi bizonyítvány?

Figyelt kérdés
A honvédségnél vagy más cégeknél elfognak utasítani, ha az erkölcsi bizonyítványomban benne van, hogy verekedésért tesi sértésért felfüggesztettet kaptam?

2018. okt. 27. 18:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagyis nem gazdasági bűncselekmény
2018. okt. 27. 18:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Illetve a testi sértés mikor évül el?
2018. okt. 27. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha elévül, akkor már nem lesz benne az erkölcsiben. A munkáltatók viszont tiszta erkölcsi bizonyítványt várnak el, nem mérlegelik, hogy miért volták büntetve. Az ő szemükben voltál és kész.
2018. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez ennyire számít?
2018. okt. 27. 19:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Az állás hirdetésénél az elvárásoknál szerepel az erkölcsi bizonyítvány, itt tiszta bizonyítványt várnak el?
2018. okt. 27. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahol kérik ott nagyon számít és tisztának kell lennie. Honvédség szinte biztos el fog ezért utasítani, cégeknél változó. Pénzügyi területen dolgozok, szóval tőlem folyton kérik, de pl a jelenlegi munkahelyemen nem minden munkakörben kell, ez nagyon cégfüggő.
2018. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleve csak akkor kérik, ha számít.


Csak kíváncsi vagyok: miből gondolod, hogy egy munkáltató szemében kisebb bűn a testi sértés, mint a gazdasági büntett?

2018. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert nem loptam ergo tisztességes vagyok, arról viszont nem tehetek, hogy egy csicskának nagy volt a pofája és sokat megengedett magának amit évekkel ezelőtt bevertem
2018. okt. 28. 00:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Aki fogdosta a páromat és azt hitte, hogy mivel nagyobb erősebb is, tévedett...
2018. okt. 28. 00:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul keptelen voltal ertelmes modon kezelni a csavot, olyannyira, hogy nem is o kezdte a verekedest (akkor onvedelem lenne, es nem tiszta lenne az erkolcsid), hanem elpattant nalad valami.

Hat hogyne szamitana az ilyesmi, biztos sok ceg akarna felvenni olyan embert, aki keptelen ertelmes ember modjara uralkodni magan.

2018. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!