Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után mit csináljak?

Állásinterjú után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Voltam múlt két hete szerdán egy Interjúzni ami szerintem nagyon jól sikerült. A közvetlen jövőbeli főnököm illetve az osztályvezető volt jelen. A HR-es nem vett részt. Azt ígérték,hogy múlt hét végéig jelentkeznek.


Vártam de nem történt semmi majd pénteken felhívtam a HR-est aki előtte a telefonos előszürést végezte és azt ígérte ezen a héten hétfőn visszahív mindenképpen.


Ma már kedd van. Se, telefonhívás sem pedig e-mail. Segítőkész volt és meghallgatott de már másodszor nem jelentkeznek...


Amikor vége volt az interjúnak úgy gondoltam,hogy ez az állás meg lesz. Minden komolyabb témát érintettünk és pozitív volt a hangulat is. Viszont ahogy telik az idő egyre bizonytalanabb vagyok és megvagyok már zavarodva. Szeretném ezt az állást de idegörlő,hogy nem kapok semmilyen választ.


Érdemes még egyszer érdeklődnöm ? Vagy várjak ? Vagy ezt el kell engedjem ?



2018. okt. 30. 14:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért.


Voltam múlt két hete szerdán


Természetesen két hete szerdán szeretett volna lenni.

2018. okt. 30. 15:01
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Még legalább a holnapot várd meg, aztán érdeklődj nyugodtan, azzal nem vesztesz semmit.

Sajnos lehetséges, hogy mással is jól ment az interjú, de az is lehet, hogy egyszerűen még nem döntöttek.

Kitartást és ne add fel!

2018. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


Elég idegőrlő dolog ez. Az ember addig reménykedik amíg vagy el nem felejti vagy választ nem kap.Viszont ez hátráltatja a további keresést. Mert a tudatomban benne van,hogy ide még LEHET,hogy felvesznek... kezdek becsavarodni :D


Igen semmiképp nem szeretnék tolakodó vagy túlbuzgó lenni ezért megvárom a holnapot.


Még a nemleges válasz is jobb lenne mint ez a reménykedés/kínlódás.

2018. okt. 30. 15:28
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze, ezek benne vannak a pakliban. Más is jó lehetett illetve,hogy még nem döntöttek. A HR-es is ezt mondta pénteken,hogy még nem ültek össze a vezetők megvitatni a dolgokat mert rövid hét volt valamint szabadságon is volt valaki.


Viszont 2 időpontot is kaptam,hogy mikor jelentkeznek de egyiket sem tartották. :( Ez az ami kicsit idegesít. Ha azt mondja 3 hét akkor akkor várom az értesítést.

2018. okt. 30. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem számoltak azzal, hogy 2db hosszú hétvége is van most és sokan szabadságra mentek, ami többlet terhelést jelenthet a nem szabadságon lévő alkalmazottaknak. Vagy mondjuk 3 embernek kéne dönteni és abból 1 szabin van és megvárják amíg visszajön, hogy együttes döntés legyen.

Mindenesetre szerintem vedd úgy, hogy nem sikerült és nézz más munkákat is. Azzal nem ártasz senkinek se.

2018. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Jelentkezz a következő állásra!
2018. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, ez annyi sajnos. Velem is pont ez történt. Nem téged választottak. Tudom rossz érzés, én is kivoltam, mert jól sikerült az interjú... Nekem sem jelezték vissza...
2018. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hete nekem azt mondták egy helyen, hogy mindenképpen hívnak majd x nap, akár szeretnének velem dolgozni, akár nem, még az önéletrajzomra is felírta, azóta is hívnak. Keress mást.
2018. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TappancsMancs ***** válasza:
80%
Ha keresnek egy embert akkor nem fognak felvenni hármat. Lehet többen is megfeleltek, aztán valakit kiválasztottak, te meg jelentkezz máshova is. Inkább válogatnod kelljen mint, hogy telik az idő egy egy értesítésre várással. Akkor inkább várj egyből 10-20-ra is ... csak ne keverd őket össze.
2018. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem téged választottak, szóval keress másik helyet, ne várj erre.
2018. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!