Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a munkáltatók által...

Melyik a munkáltatók által "kedvelt" six sigma certifikáció?

Figyelt kérdés
Láttam olyan lehetőségeket is, hogy angolul is elvégezhető és le lehet vizsgázni, jelentősen kedvezőbb áron, mint a Magyarországi tanfolyamokon. Melyik utat érdemes járni? Most kezdtem kezdenék majd neki (teljesen más területen dolgozom, de ott is kell statisztika)

#tanulás #tréning #cerification
2018. nov. 4. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem angolul volt a green belt képzés de soha senki nem kérdezte meg milyen nyelven végeztem el...
2018. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyelv annyira nem fontos, a fokozat igen. Green az alap, de egy yellow-ra már alapozhatsz komolyan bértárgyaláson, a black meg, na, akkor már valsz. a szakmában vagy egy ideje.

Lehet azért olcsóbb mint az angol mert abban csak a vizsga van benne vagy online videós a tanfolyam.

Inkább aszerint dönts a nyelvvel kapcsolatban hogy milyen nyelven fogod használni. Ha SSChez mész az angol jobb választás. Ha magyar céghez a magyar jobb.

Sok szakmai vizsgát tettem le és 10 évig angolul dolgoztam. Most eljöttem egy céghez ami csak a nevében nemzetközi. Legtöbb kolléga nem tud angolul és szenvedek a magyar-angol szakzsargonnal.

2018. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, szívem szerint magyarul dolgoznék benne, viszont az álláshirdetéseket nézve 90%-ban angol a történet.


Most fejlesztem az angolom, és ha elérek vele egy szintet, akkor angolul teszem le, ha nem akkor magyarul. Jelenleg ez a legpraktikusabb megoldás, amit látok, és később úgyis alakul, hogy milyen nyelven folytatom.


Köszi az infót:)

2018. nov. 5. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!