Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ipari termék- és formatervező...

Ipari termék- és formatervező mérnöki diplomával milyen állást keressek? Szakmámban nem tudok elhelyezkedni, lent kifejtem miért.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy formatervező mérnökként nem tudok elhelyezkedni, mert egyrészt nem ismerek CAD programot. Az egyetemen egyszerűen nem volt ilyen képzés, csupán egy darab 15 férőhelyes szabadon választható tárgy két hetenkénti időpontokkal, ami egyszerűen baromi kevés volt, hogy megfelelő tudást szerezzek. Másrészt nem igazán beszélem jól a nyelveket. Angolból sajnos középfokúm sincs, csak alapfok. Logisztikusi állás pl ezért nem igazán jöhet szóba, mert jelenleg nem állok olyan szinten az angollal, hogy kommunikálni tudjak ilyen pozícióban, viszont az állás most kéne. A német azért kilőve, mert a nyelvvizsgát még a gimiben szereztem, és rohadt sokat felejtettem. Tudom, ez az én hibám, de ez van.


Igazándiból egy olyan állás kéne, ami azért nem operátor/mekis eladó szint. Egy ideiglenes állás kéne, pénzkeresés céljából, közben pedig képezném magam.



#álláskeresés #állás #munka #tervezés #mérnök #ipari termék- és formatervező
2018. nov. 5. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A Gaál Ottó-féle kreatív nyelvtanulást épp otthoni tanulásra lett kifejlesztve. Kissé monoton, viszont nagyon hatásos, Ankival kombinálva különösen. Pár hónap alatt munkához megfelelő szintű angol tudásra tudnál szert tenni. [link]

Angol szókincs szintekbe szedve,témánként,gyakorlással, feladatokkal: [link]

Ideiglenes állásokat pl a Facebook Alkalmi munka nevű csoportjában rengeteget lehet találni.

2018. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!