Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanítónőnek vagy tanárnak...

Tanítónőnek vagy tanárnak érdemes tanulni? Melyiknek jobb a munkabeosztása?

Figyelt kérdés

Mindkettő szívesen lennék. Ha tanárnő akkor is inkább általános iskolában.

Azt tudom, hogy a tanároknak több valamivel a fizetése, de nem ez alapján szeretnék választani.

Jól tudom, hogy a tanárok munkabeosztása jobb? Sokkal hamarabb végeznek,nem úgy mint a tanítónők, akik sokszor a napközik miatt este is ott vannak. Vagy rosszul tudom?

Illetve én úgy látom, hogy a tanárok megbecsülése nagyobb, mert hogy olvasni, írni, számolni mindenki tud.

A tanítóhoz pedig pont ezért húz a szívem, mert olyan színes,változatos, szeretek minden tantárgyat és nagyon szívesen adnám át a gyerekeknek. Illetve nagyon-nagyon szeretem a gyerekeket és úgy gondolom ez egy álom hivatás lenne a számomra.



2018. nov. 7. 21:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!