Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Help! Be menjek szemelysen...

Help! Be menjek szemelysen érdeklődni vagy telefonálnak vagy küldjek önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Lenne végre egy jobb munka, amihez tapasztalat se kell.

Sok helyre be adtam de ha kaptam is vissza jelzést se vettek fel, mer előtte gyárakban dolgoztam, és szakmai tapasztalatot kértek stb.

Van iskolám, és most lenne egy jó munka a hivatalba.


Szüleim szerint menjek be személyesen.


Szerintetek?

Holnap mennék mer ma tették ki.


2018. nov. 8. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat tudok írni csak izgatott vagyok,

Szóval kijavított a telefonon

Telefonáljak?

2018. nov. 8. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A "ma tették ki" azt jelenti, hogy ma hirdették meg az állást? A hirdetésben biztos le van írva, hogy milyen módon lehet/kell jelentkezni. A telefon felejtős, vagy személyesen, és vigyél ,magaddal önéletrajzot, vagy emailben. Ami a hirdetésben szerepel.
2018. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen ma tette ki facebookra valaki.

És a megosztasok által láttam.


Azt írta telefonon vagy e-mailben jelentkezni

De azer nem akarom emailbe mer az eddig sose jött össze..

2018. nov. 8. 21:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!
2018. nov. 8. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Hívd fel, érdeklődj, az mindig jó, személyes kapcsolat, de ragaszkodj ahhoz, hogy küldesz önéletrajzot, hogy legyen írásos nyoma. Ha megtudsz valamit, igazísd hozzá az önéletrajzot. Egy kulcsszó is fontos lehet, pl személyes találkozót szeretnének, írd mailbe h bízol a személyes találkozásban.
2018. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És higgadj le, hetekig hirdetik majd, ne kapkodj.
2018. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
75%

Mindenképpen írj és küldj e-mailt és az is jó ha előtte telefonon érdeklődsz.


Az automatikus javítást meg kapcsold ki a telefonon, mindenki csak összevissza ír tőle. Semmi értelme. Ugyanígy gyakorlati okokból a Word-ben is kapcsold ki, már ha be van, mert ott is kijavítja.


Ha nagyon tetszik nyugodtan menj be, de ne tarts fel senkit, csak váltani pár szót és átadod az önéletrajzot.


És hajrá! :D

2018. nov. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez se jött össze, de már megszoktam!

Irány újra a gyár juhuu!

2018. nov. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!