Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek fizetés nélküli...

Szerintetek fizetés nélküli próbaidő alatt el fognak engedni néha vezetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt a munkahelyemen kéne megkérdeznem, csak ilyen összesített véleményre vagyok kíváncsi, aki esetleg hasonló cipőben jár/járt mint most én jelenleg. Főnököm egyenlőre elég lazának és rugalmasnak tűnik, kollégák is barátságosak és pár napja vagyok ott. De mivel még nem kapok semmit mondta nekem addig maradjak ameddig szeretnék, mert hivatalosan 8 órás munka, de én is ezidáig nyomom rendesen a kollégákkal, mert bele szeretnék jönni én is a munkába nyilván, csak sok gyakorlás kell. Meg ameddig nem hivatalosan vagyok, csak úgy hogy semmi fizetés még gondolom én, hogy nem nagy probléma, ha elkéreckednék néha-néha vezetni, mert jogsit csinálok. Nyilván, ha vége a próba tevékenységnek és hivatalosan be leszek jelentve, akkor jobban odateszem magam természetesen.

2018. nov. 9. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve olyan sincs, hogy fizetés nélküli próbaidő, szóval innentől kezdve akkor mész haza, amikor akarsz.
2018. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ez nem ilyen hivatalos. Jobban mondva, csak a főnök javasolta nekem hogy ameddig nem kezdek hivatalosan, addig vegyek részt benne és tanuljak meg sajátítsam el a dolgokat, hogy jobban bele lássak, hogy ne legyen felesleges adminisztráció ha mégis meggondolnám magam a munkával kapcsolatban.
2018. nov. 9. 18:50
 3/9 Nosco ***** válasza:
100%

Magyarul dolgozzál neki ingyen feketén.

Bocsánat, hogy ezt mondom és akár le is lehet pontozni de jó hülye vagy, hogy ebbe bele mentél!

2018. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem fizetéssel is elengedtek vezetni.


Ingyen dolgozol? Meddig? Karácsonyig? Az ilyen helyen nem szabad megragadni. Látják, hogy naiv vagy, aztán majd viheted ingyen az egész cég éves melóját úgy kihasználnak majd. Legyen eszed!!!!!

2018. nov. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért dolgozol ingyen? A betanulas ugyanúgy a munka része, amit fizetni kell. Én kb fél évig alig hoztam hasznot, mert csak betanultam, még talán a bérem sem termeltem ki. Ezt ők is tudták mikor felvettek. Ettől függetlenül sose kellett ingyen dolgozni.
2018. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok ingyen dolgozni, ez csak pár napos fizetés nélküli cucc, köv héten adminisztráció, szerződés stb aztán fizetés lesz lassan.
2018. nov. 10. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt jó ha egyszer vagy kétszer mész el vezetni, tehát nem számottevő hogy ezen a néhány napon engedik e.


Ingyen munka....

Jó ürügy a papírmunka.....Ismerek céget aki pont emiatt napi bejelentősre vesz fel majd 2 hét után felvesz határozatlanra. A cégnek ez minimális erőfeszítés de mégis csak hivatalos.


A kérdést amúgy úgy tetted fel mintha legalább 1 hónapig így nyomnád. Azért lásuk be a vezetni eljárni nem egy hét. Utolsó válaszodba meg már azt írod hogy kövi már adminisztrálják is hogy dolgozol.


Miért érzem trollnak a kérdést...................?

2018. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért lásuk be a vezetni eljárni nem egy hét. Utolsó válaszodba meg már azt írod hogy kövi már adminisztrálják is hogy dolgozol.


Jav*


Azért lássuk be a vezetni eljárni nem egy 1-2 alkalom. Utolsó válaszodba meg már azt írod hogy kövi héten már adminisztrálják is hogy dolgozol.

2018. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy hogy 1 percet is ingyen dolgozol akkor megérdemled.....
2018. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!