Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lehet a...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek mennyi lehet a fizetés egy alapítványnál recepciós munkakörben?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy takarítói munkát is kellene végezni, nem egy területen, ha nem, ahogy így olvasom mindenhol az épületen belül, kasszázni, büfében dolgozni, telefonokat fogadni, postázni, miegymás, két műszakban. Érdemes ezt elvállalni és, ha igen, mennyiért? Úgy, hogy tetejébe diplomám is van, tehát többet fizetnének elvileg. Mennyi lenne a reális fizetés ezért a munkakörért? Nyilván diplomával nem tudtam eddig érvényesülni, ezért vállalnám csak el, hogy legalább pénzem legyen.

2018. nov. 12. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapítványnál esélyes, hogy közmunkában foglalkoztatnának, az nettó 70e.
2018. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nettó 70? XD Egyszer dolgoztam már így... most azt hittem ez egy strapás, de ennél 1 fokkal jobb munka.
2018. nov. 12. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy van diplomád, igazából mindegy. Ha a munkakör nem igényel vegzettséget, nem kötelesek diplomás bért adni. Ha közmunka akkor valóban jóval 100ezer alatt. Ha rendes foglalkoztatáy, 2 műszakos, akkor talán a nettó 130000 tűnne nekem reálisnak.
2018. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy van diplomád, igazából mindegy. Ha a munkakör nem igényel vegzettséget, nem kötelesek diplomás bért adni. Ha közmunka akkor valóban jóval 100ezer alatt. Ha rendes foglalkoztatáy, 2 műszakos, akkor talán a nettó 130000 tűnne nekem reálisnak. Amúgy dícsérendő, hogy mindegy mit, csak munkát találj!
2018. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!