Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Letezik valos interenetes munka?

Letezik valos interenetes munka?

Figyelt kérdés

letezik olyan internetes munka ami tenleg fizet ?

ugy ertem nem ebbol akarok megazdagodni van rendes melom de kiegeszites keppen jol jonne

olyanokat talaltam amivel 1 dollart lehet keresni sok ido alatt de az gaz...


2018. nov. 14. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Mihez értesz?
2018. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ami engem illet nem igazán hiszek benne. Többnyire ezek ilyen kattintgass és kapod a pénzt marhaságok. Meg, hogy reklám nézésért fizetnek, csakhogy a reklám célja nem az, hogy valaki csak nézze, az ugyanis nem hoz semmit, így nincs értelme fizetni érte.
2018. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz ebből meggazdagodni? Lehet belőle "rendes meló" is. Persze nem a kamu reklámnézegetésből, hanem abból, ha értéket teremtesz, és el is tudod adni másoknak.
2018. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Létezik! Ha van napi 1-2 órád és némi kitartasod. Nyilván ezzel holnapra senki nem lesz milliomos. De a közvetlen környezetemben van aki 2 év alatt már az lett :D de pár 10ezer Ftot már az első hónapokban is meg lehet keresni vele. Írj, ha érdekel:)
2018. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze hogy van, de rettentő unalmas
2018. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom az ilyen kamuszagú dolgokat. Ezt olvasd el:

[link]

2018. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszi valaszotokat minden erdekel ami valos tenleg valos persze tenleg rovid ido alatt nincs sok penz nem is akarok megazdagodni belole de kiegesziteskent nagyon jol jonne


hat tervezes programozas ahoz ertek de nem weboldalak vagy ijesmi inkabb cad autocad programokkal foglalkozok probaltam banyaszni cryptot de az mar halott dolog csak minuszba ment .. ugyhogy ha tenleg van valami valos dolog dobjatok egy privat uzenetet szivesen kirpobalnek barmit

2018. nov. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!