Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában élők ti, hogy...

Angliában élők ti, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
4 éve élek Angliában. Az első naptól kezdve dolgozom full time munkában. Pár hete úgy döntöttem, hogy másik munkahelyre jelentkezem. 2 interjú sikeres volt, úgy néz ki, hogy felvesznek. De ma szóltak, hogy 2 referencia kell. Nekem csak 1 van, hiszen 4 éve csak egy helyen melóztam. Ilyenkor hogy oldjam meg a gondomat? Akik Angliában élnek, ti hogy oldjátok meg, vagy mit lehet csinálni ilyenkor?
2018. nov. 14. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
kinyitod a szádat és elmondod hogy 1 referenciád van.
2018. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kedves első.. Ha nem tudsz normális tanácsot adni, akkor lapozz, és ne írj.

Lehet nem írtam, de elhiheted, hogy a beszélgetésen túl vagyok már. Elmondtam, de a válasz annyi, hogy 2 referenciát kérnek. Szerezzek.. De megoldom köszi a haszontalan válaszodat.

2018. nov. 14. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarországról? Tulajdonképpen az is munka csak más országba.
2018. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, vagy szerzel egy magyart, vagy megkérsz kint egy hivatalos személyt, hogy írjon egy referenciát. Ez lehet akár egy tanár, vagy ügyvéd/képviselő, vagy akár a szomszéd barát akinek van egy kis vállalkozása és segítettél neki egyszer. Igen, elég bénán hangzik, de ezzel elvileg megoldható.
2018. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De szerintem az is elégnek kell legyen, hogy az ottani állampolgár landlord-od ír egy papírt hogy milyen rendes ember vagy, megbízható stb.
2018. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik lehet egy barát, magánszemély, nem kell két hivatalos.

Egyébként nekem is rémlik ilyesmi, mikor első munkahelyem volt, hogy nekik két angol referencia kell. És sehogy se akarták megérteni, hogy nulla /egy angol munkahelyből nehezen lesz kettő.

2019. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!