Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kaptam kevesebb fizetést?

Miért kaptam kevesebb fizetést?

Figyelt kérdés

20/F


Dolgozok autógyárban, még suliba járok, de már az úgy nem számítkózik, mint iskolás lennék, mert távúton járunk iskolába. Csak sima megállapodás akkor megyek, amikor nekem megfelel, ügynökség keresztül van a megállapodásom. Amikor iskolásnak számítottam, akkor tisztában megvolt a fizetés, így most nincs tisztában. Múlt hónapban 10€-ot vontak le, most 20€-ot. 4/órabért kínálnak. 6 napot voltam októberben és 180€ kellett volna jönnie, de 160€ jött.


Miért???


2018. nov. 15. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az euróból ítélve nem Magyarországon dolgozol, így nem a magyar szabályok vonatkoznak rád - de egy tippem azért van: diákként csak 15 % személyi jöv. adót vonnak nálunk, a felnőtt dolgozóktól pedig 33%-ot. Nálad is valami hasonló lehet.


Amúgy nem értem, miért nem a munkahelyeden kérdezed ezt meg - vagy az ügynökségnél - ők pontosabb választ tudnának adni, mint mi itt.

2018. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább egy országot írhattál volna hogy melyikben dolgozol.
2018. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szlovákia
2018. nov. 15. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a munkaerőközvetítőt kérdezed, akivel szerződésbe vagy?
2018. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha otthon érdeklődnél?
2018. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!