Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön mennyi a fizetése...

Külföldön mennyi a fizetése egy informatikusnak?

Figyelt kérdés

- Diploma nélkül! -


Itthon mostanában nagyon sok helyen nem kérnek semmiféle papírt ahogy néztem, inkább a "tudásra",teljesítményre mennek. Van ahol természetesen megkövetelik a diplomát.


Itthon felsőoktatás nélkül ahogy elnéztem 300ezer körül megy az átlag bérezés bruttóban.


De külföldön mennyit keres(mondjuk Németországban) egy informatikus diplomai végzettség nélkül?



2018. nov. 16. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Kb 10000forintól kb 10000 milliardig
2018. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
"Diplomai "végzettség nélkül nem sokat. Diplomával jól,de munkahelyfüggő. De semmit nem érsz,ha megadok egy számot,mert a megélhetés olyan magas,hogy nem azon a sziínvonalon fogsz élni,mintha otthon lenen ennyi fizetésed,hanem sokkal átlagosabban. Nyelvtudás?
2018. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Ghána, India?
2018. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van angol - német nyelv vizsgám.

#3 igazából Afrika de az is megfelel ;)

2018. nov. 16. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

"Itthon felsőoktatás nélkül ahogy elnéztem 300ezer körül megy az átlag bérezés bruttóban."


Mármint total tapasztalatlan kezdőként, úgy érted? De szerintem az sem, mert én kezdtem így 3 éve. Azóta már sokat nőttek a bérek azt írják mindenhol, szóval a kezdő bér se 300 bruttó.

Nekem azóta sincs diplomám de természetesen már több lett a fizu.

2018. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Az informatikus nálad mit takar? Linkedinen engem folyamatosan betalálnak külföldről is - legutóbb németországból - és elég jó péneket ajánlgatnak. Ez a németországi átszámítva 2,5 misit ajánlott. Csak én az usán kívül nem vállalnék külföldi melót, mert elég jól keresek most is.
2018. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!