Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Színtévesztéssel milyen...

Színtévesztéssel milyen szakmákban helyezkedhetek el?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen irodai.
2018. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gazdasági, jogi, ilyenek?
2018. nov. 20. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Például. De a művészeti képzéseken kívül majdnem minden szóba jöhet. Illetve sofőr/pilóta/kapitány... etc. is nehezebben lehetsz. De másról nem tudok, ahol ez komoly hátrányt jelentene.
2018. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hivatásos sofőr ahol utasokert vallalsz felelősséget az 100% hogy nem.

:( de jogsid azért lehet magáncélra.

Az orvosi alkalmasságin kiderül minden.

Nekem is van zöld ill barna.

2018. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ó nagyon sok lehetőséged lesz ne aggódj ezen szerintem túl sokat. Alig pár szakma van ami nem jöhet szóba. De hogy írjak is párat, lehetsz: programozó, zenész, színész, könyvelő, lakatos, logisztikus, mérnök, masszőr... Nem tudom milyen nemű vagy kedves kérdező, de nem kell aggódni, van választék.
2018. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. nov. 21. 20:29
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom, milyen szakmában szeretnél elhelyezkedni, de létezik színtévesztő szemüveg (nem olcsó, kb 85.000 Ft), viszont azzal lehetsz sofőr is.


[link]


Érdemes megnézni ezt a videot.

2018. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!