Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárkinek bármi információja a...

Kemesen kérdése:

Bárkinek bármi információja a Grant Thornton budapesti audit osztályáról? Hányan dolgoznak auditon?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyire pörgős, mennyi a túlóra, azt kifizetik/lecsúsztatható-e, milyen a légkör, mekkora a fluktuáció, kezdőfizetések asszisztensként (számvitel mester után), illetve minden, amit a válaszoló fontosnak tart.

2018. nov. 22. 12:24
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! Én más területen dolgozom, de egy barátnőm a Grant Thornton audit osztályán dolgozik és pozitívan szokott mesélni a munkájáról.

Túlórák vannak, de lecsúsztathatóak. ami jól hangzik, hogy a nyara szabad, 5-6 hetes szabival is tud tervezni. A fizetés piacképes, elégedett vele, a fluktuáció pedig alacsony, úgy tudom, azért keresnek új emebreket a csapatba, mert növekszik a cég, több lett a feladat. A csapatban jó a hangulat, szoktak közös programokat is szervezni például.

Remélem, tudtam segíteni :)

2018. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!