Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Tabon lévő flextroniccsal?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam náluk tesztet írni. Beszelgetes is volt. Most a héten kedden hivtak hogy ma bekene mennem aláírni a szerződést meg minden. Reggel vártam a munkasbusz és nem állt meg egy se pedig akkor láttam kettőt is. Aztán mondták hogy akkor menjek be a fél egyessel vártam megint egy csomót és nem jött. Ha ennyire rossz a munkasbusz megállóhely közlése vagy nem tudom akkor miért várják el a dolgozóktól hogy pontosak és precízek legyenek ha ezt ők maguk nem tudják teljesíteni? Operatornak mennék dolgozni hozzájuk. Fizetés és egyéb pótlékok stb hogyan vannak? Bár ezek után nem tudom akarjak e náluk dolgozni ha ennyit nem képesek megoldani.

2018. nov. 22. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van más lehetőséged, ne akarj oda menni! Aki tud, menekül onnan, a fizetés édes kevés, az emberek bunkók, jót nem lehet mondani róla. Bár én hál'Istennek nem dolgoztam ott de rengeteg embert ismerek, aki igen. Volt fekete lista (x évig nem vettek fel, ha valami olyanért rúgtak ki), de már az sincs, ígérgetnek mindent, csak hogy menjen oda valaki.
2018. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is megyek oda szerintem. Van más lehetőségem csak azt hittem ez jobb lenne 🙄
2018. nov. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!