Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új Avon tanácsadó vagyok! Az...

Új Avon tanácsadó vagyok! Az a kérdésem hogy visszatartották a megrendelésem hitelkerettul lépés miatt. És nem tudom át utalni azt az "x"számú összeget az avon-nak és hogy az a kérdésem hogy le lehet e mondani ezt a rendelést?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, ami még nem lett kiszállítva, azt le lehet mondani.
2018. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lemondom utána azt újra feladhatom?
2018. nov. 23. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

"És nem tudom át utalni azt az "x"számú összeget az avon-nak"


Miért nem tudod átutalni? A hétvége miatt? Vagy azért, mert nincs annyi pénz(ed)?


Ha újra akarod rendelni, akkor miért akarod lemondani?

2018. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért kicsit pontosabban is leírhatnád... Volt már egy rendelésed, de azt még nem fizetted ki és "rárendeltél" egy másikat, amit nem engednek ki?

Ha így van, akkor semmi teendőd nincs, csak kifizetni a tartozást (az első rendelést) és amint beért és lekönyvelték, akkor kiengedik a következő megrendelésedet.

Ha tudnál kártyával fizetni az oldaladon, az lenne a legjobb, leggyorsabb. Ha nem, akkor utalj, csak az több idő, míg lekönyvelik.

2018. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok hozzá férni a számlán lévő pénzemhez technikai okok miatt.

És ezért próbáltam lemondani de viszont valahogy kellene az a rendelés ezért szerettem volna újra rendelni

2018. nov. 23. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

De azért ez nem olyan ám, mint az internetes elállás, hogy lemondom, aztán újra megrendelem, stb.

Ha kifizeted a tartozást és lekönyvelik, akkor megint visszaáll a hitelkeretedből egy rész és újra kijöhet a megrendelt csomag, amit visszatartottak. Nem kell lemondani meg megint megrendelni - mert a végén duplán fogod megkapni - akkor meg aztán nézhetsz... :-)

De egyébként minden tanácsadónőnek van egy koordinátora, aki kinevezett Téged - nyugodtan fordulj hozzá és Ő segíteni fog - hiszen többek között az is a feladata.

2018. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!