Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy fodrász?

Girlll3 kérdése:

Mennyit keres egy fodrász?

Figyelt kérdés
Főként a szakmában dolgozóktól kérdezem. Tudom, vannak kisebb és nagyobb szalonok is, kíváncsi vagyok, hogy ki mennyit kap kézhez. Szalont és munka tapasztalatot is írjatok. Gondolom, az évek számával nő a fizetés is.

2018. nov. 26. 17:54
 1/8 Bak Norbert ***** válasza:
Nem alkalmazotti státusz a jellemző, hanem vállalkozói.A jövedelem a bevétel megmaradó része a költségek ( bérleti dij, rezsi, kellékek , stb. adók, járulékok egyéb költségek) levonása után.
2018. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem sokan vannak alkalmazottak. Pl biohairben szerintem tuti alkalmazottak vannak. De sok plázában, itt-ott dolgozó szalonokban is.
2018. nov. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem annyit, amennyi járna nekik! Hanem keveset. De én mindig adok 3-400 Ft borravalót :)
2018. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as! Mondjuk alkalmazottként mennyi lehet a fizetésük? Mit jelent a nem annyit, mint kellene.
2018. dec. 17. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy nagy szükség van rájuk, mert pl én csodálatosan ragyogok naponta, hála nekik és jobb vagyok mindenkinél. Megérdemelnék legalább a +250E Ft-ot. Alkalmazottként keresnek talán 140000-t.
2018. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy fodrászcsaj ismerősöm (20-x éves), egyéni vállalkozóként bérel egy széket egy szalonban, havi 200.000 felett van a bevétele, ebből lejön a KATA adó és a szék bérlése.
2018. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 vidék
2018. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
140 ezret keveslem....
2018. dec. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!