Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennyit utazok a munkahelyi...

Ti mennyit utazok a munkahelyig? Ti elvállalnátok?

Figyelt kérdés

Be hívtak egy irodai munkára interjúra.

Hétvégén is lenne munkavégzés(Ugyfelszolgalt) 0szóval lehet emiatt keresnek ide sűrűn embert.

Viszont ez a munka 3-4 óta buszt jeletene(oda vissza) ami annyit jelent hogy nem lenne szabadidőm. Akit érdekelnek a részeket privátba meg írom.


És ezen kívül csak gyári munkára lenne lehetőségem 2-3 szakba ahol ugyan úgy lenne hétvegi munkavégzés vagy túlóra.

Viszont több lenne a szabadidő és nem kéne ennyit buszozni se.


2018. nov. 28. 08:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs a hibakert telorol írtam.
2018. nov. 28. 08:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónapig így jártam 4.5 óra utazás. Spóroltam mint az állat és vettem egy autót. Azóta kb 2 órát utazok ha nem túl értelmes a forgalom és van dugattyú. Gondolom pestről beszélünk a részedről.
2018. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A hetvegi munkavégzés nem a legjobb de úgy vagyok vele se kutyám se macskám..

Illetve sokkal jobb lenne mint a gyár

2018. nov. 28. 08:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen és köszi a választ!
2018. nov. 28. 08:22
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem kérdező.

1) Utazol napi 4 órát kevés pénzért

2) Utazol kevesebbet több pénzért

3) Munkanélküliként tengődsz tovább

Neked kell eldönteni, mi éri meg. A telefon meg nem szedi külön az igekötőt az igétől, ne fogd arra, hogy nem tudsz helyesen írni...

2018. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sokan nálam ezerszer rosszabbul írnak...

Mellesleg meg a gyári munka ugyan annyit fizetne mint az, ami 4 óra utazással jár.

2018. nov. 28. 08:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel azt kérdezted, hogy mi mit vállalnánk el: nem, én nem vállalnám el, kb. 1 óra / irány a maximum, amit tolerálni tudok, e fölött már túlságosan nagymértékben foglalja le az életem a munkahely. Jelenleg tudatosan a munkahelyem közelébe költöztem, így 15-20p / irány beérnem, és javaslom ezt mindenkinek.
2018. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszi


Igazából délelőttösbe 1 óra, 1óra15perc lenne a busz


Délutánosba lenne 1,5 óra a buszozás azaz összesen 3 óra


Tehát inkább a délutános lenne rossz csak

2018. nov. 28. 09:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Telefonos ügyfélszolgálat idegörlő. Átlag 1 évig bírják. Én 3 évet húztam le benne, de soha többet!

Pláne, ha órákat kellene utazni hozzá. Szerintem felejtős.

2018. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tuti nem vállalnám, akkor inkább egy közelebbi gyárban dolgoznék, és vállalnék túlórákat (ha lehet). Műszakpótlékkal szerintem még a pénz is jobb, ráadásul nem kellene utazgatni 3-4 órát naponta. Azért az nagyon durva.
2018. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!