Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik vidéki informatikai...

Melyik vidéki informatikai egyetem a legjobb véleményetek szerint ezek közül? Pannon egyetem (Veszprém), Szechenyi Istvan (Győr) vagy Pollack (Pécs)?

Figyelt kérdés
Nagyjából mi a sorrend?
2018. nov. 28. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Ezek közül egyértelműen a Pannon Egyetem a legjobb.
2018. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Széchenyi Istvàn Egyetem a legjobb természetesen. Pannon egyetem a nyomába se ér. Győr az utóbbi jó pár évben rengeteget fejlődőtt. Az egyetem teljesen modern, jó és korszerű oktatási terve van az informatikai képzéseknek.
2019. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló lennék, remélem érződött a válaszban a kis irónia. Nem hiszem hogy két egyetemről ki lehet jelenteni hogy melyik a jobb, vagy nem jobb. Mind a kettővel diplomát kapsz, és az ilyen szakterületen fontos hogy te mibe ásod be magad. Mi érdekel jobban igazán, amiben majd később dolgozni szeretnél. Szóval ez igazán rajtad múllik, hogy mennyire teszed oda magad, és nem csak próbálod elvégezni a szakot-hanem igazán elsajátítani a tudásod benne.
2019. jún. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!