Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Bosch-nál dolgozni?

Milyen a Bosch-nál dolgozni?

Figyelt kérdés
A budapesti Bosch érdekel. Kinek ajánlanátok és kinek nem?

2018. nov. 29. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen beosztás/munkakör?

Takarító vagy igazgató?

2018. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván egyik se. Lőjük be valahova középre. Mondjuk legyen a teszt technikus, ha már ennyire precíznek kell lennem.
2018. nov. 29. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért ha felteszel egy ilyen kérdést, igen fontos információ, hogy milyen munkakörben szeretnél dolgozni, esetleg milyen képzettséged van.

Én ajánlom, habár technikusként jóval kevesebb lehetőséged van, mint mondjuk mérnökként.

2018. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem a technikus pont nem a közepe, hanem kb a hierarchia alja (takarítókat ne számoljuk ide)
2018. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A hierarchia alja (takarító nélkül) az operátor. Szerintem. Mondjuk tény, attól függ. Ha szakmai szemmel nézzük, valóban.


Viszont aranyosak vagytok, hogy mindenbe belekötöttetek amibe csak lehetett, épp csak érdemi válasz nem érkezett. :)


Na mindegy, gondolhattam volna, hogy rossz helyen kérdezek.

2018. dec. 16. 00:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Budapesten nincs gyártás, csak fejlesztés, ennélfogva operátorok sincsenek.

Az eredeti kérdésre válaszolva: Neked nem ajánlom a helyet.

2018. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remek. Köszönöm.
2018. dec. 17. 19:18
 8/8 anonim válasza:

A hely szerintem elég korrekt, pl fizu szempontjából. Én konkrétan a hatvani-nál dolgoztam gyakornokként.

Főállású mondjuk csak az lesz, aki jóban van a főállású dolgozókkal többnyire.

Szakmai tudás teljesen lényegtelen, sem angol nyelv tudás nem kellett. Mármint nem nekem, hanem annak a lány munkatársamnak, akit átvett a cég, úgy, hogy nekem szakmai angol nyelvvizsgám volt, és informatikai programozói tudásom. De engem nem vettek át, de ezt a lány munkatársamat igen, mert ő lány...

2019. jan. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!