Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közigazgatásszervező vagy...

Közigazgatásszervező vagy szociológia alapszakot érdemesebb választani? Melyikkel lehet jobban keresni és elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Valami egyéb lehetőség? Amivel lenne kis esélyed dolgozni is?
2018. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól akarsz keresni, akkor egyiket se.

Szociológiával van esély többet keresni multinál, a másik ilyen szempontból felejtős, közszférában vezetőként se lehet jól keresni, csak nagyon közel a tűzhöz.

2018. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 hát nem tudom,van valami ötleted?
2018. dec. 2. 21:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Szociológust hol foglalkoztatnak?

Köziggel lehet menni hivatalokba,de szociológus nem tudom elképzelni hol meg mit dolgozik

2018. dec. 2. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen van, pl mérnök, tb és bérügyintéző(nálunk okj-vel kapnak közel 200 nettót, diplomával 300 felett) informatikus, diplomás ápoló stb...
2018. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél pénzt keresni, és minél előbb saját lábra állítani az életed egy elfogadható színvonalon, akkor egyiket sem. Mindenképp olyan szakmát válassz, amivel egyből kikerülhetsz a versenyszférába.
2018. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem érettségiztem természettudományos tárgyból,nem is jelentkezhetek mérnökire.És nem érdekelnek a műszaki dolgok
2018. dec. 3. 11:57
 8/8 Girlll3 ***** válasza:
Egyik sem nyerő. A szociológust semennyire sem ajánlom, de a köziget sem igen, mert oda ismerős is kell, aki benyom egy jó kis önkormányzathoz, de hát végülis ez mindenhol így megy.
2018. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!