Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről a fb...

Mit gondoltok erről a fb csoportról: "Megbízható külföldi munkák minimális nyelvtudással vagy nyelvtudás nélkül"?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és már kevés tárgyam van hátra viszont 6 éve tanulok és a szakdolgozattal is 0-án állok ezért arra gondoltam, hogyha beütne a krach (nem lesz pénzem ktsg. térítésre, vagy kibukok), akkor kimegyek külföldre, mert itthon - mondjuk ki közösen ezt a fájó tényt - egész egyszerűen éhen hal az akinek nincs diplomája és kapcsolata/protekciója sincs. Csak sajnos hiába van középfokú angol nyelvvizsgám, alig tudok összefüggő mondatokat megfogalmazni és elég gyenge a kommunikációs képességem illetve a szókincsem is kevés. Jegyet/kaját meg ilyeneket tudnék (talán) venni, de banki ügyintézés, szállásfoglalás, állásinterjú egy nagy 0 lenne. 7256 tagja van a csoportnak. Szerintetek az ilyen közösségek/csoportok megbízhatóak és van értelmük? Egy gyenge nyelvtudású ember valóban meg tud élni kint külföldön magyarokkal anélkül, hogy ne semmizzék ki, taszítsák melós rabszolgasorba vagy csúnyán átverjék. A munka természetesen nem lenne büdös, mert rengeteg tré diákmunkát végeztem már, de külföldön egy ilyen ember mennyire kiszolgáltatott?

2018. dec. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz rabszolganak, arra jo
2018. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

megválaszoltad a kérdést...a munkábaállás a legkevesebb. semmilyen hivatalos ügyet nem tudsz elintézni egyedül, ha nem tudod megfelelő szinten az adott nyelvet. bár azért az is beszédes, hogy mennyire lehet komoly az a munkahely, ahol nem érdekel senkit, megérted-e pontosan, mit kell csinálni.


dehát ide is jönnek az ukránok és senkit nem érdekel, hogy tudnak-e magyarul.

2018. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!