Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én tehetek erről szerintetek?

Én tehetek erről szerintetek?

Figyelt kérdés

Diákmunkára járok fizetés jó, napi nettó 16 ezer ft.

Na de ezért monoton munka szalag melett 11 órában.

Egy mozdulatsort kell csinálni 11 órán keresztül.

És hiába a pénz, 2 napot bírtam összesen.

Nem azzal van a gond hogy dolgozni kell, hanem egyféle mozdulatsor 11 órán keresztül.

A monotonitás nagyon nehéz.

Az agy 3 óra munka után, vagyis a szervezetünk elkezd másfelé koncetrálni,ilyenkor pedig elrontja az ember a munkafolyamatot.

A munka annyiból áll: hogy én legalábbis ülők egy széken, és jönnek le másodpercenként a ragasztott kisdobozok, ilyen mosopor kis dobozok, üres dobozok, és azokat kell beletenni egy ilyen kartontálcába, majd ha az megtelt, nem kell felállni, elviszik, és jön a másik. Na most egy ilyen kartontálcába fér kb, 70 doboz. És kb 500-600 biztos megvan egy műszak alatt. És csak az egyik kezemmel tudom csinálni ezt a mozdulatsort mint egy robotgép, csak ott nincsenek, ezért diákokat alkalmaznak.

És kiléptem, aztán szüleim, meg mindenki szerint én vagyok a béna meg minden hogy nem bírtam.,

23 /F


2018. dec. 6. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
El tudnad kuldeni a linkwt erre a munkara, nagyn szeretnek ilyen jo fizetesert dolgozni, előre is köszönöm!
2018. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

"kiléptem, aztán szüleim, meg mindenki szerint én vagyok a béna meg minden hogy nem bírtam."

Nem akarok ítélkezni, de ez elmondásod alapján egy nagyon korlátolt és/vagy alacsonyan iskolázott környezetre vall, ami természetesnek veszi hogy a munka erről szól. Ráadásul ez még csak nem is egy kimondottan jó fizetés, kevesebb mint 1500 forintról beszélünk ugyebár.

Szóval nem, nem te tehetsz róla, egyszerűen csak van elég agysejted ahhoz, hogy ne bírj ki egy olyan munkát, amit egy darab előreprogramozott robotkar is el tudna végezni.

2018. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező!


Nehogy már bűntudatod legyen, amiért te nem droidnak születtél!


Nem mindenki alkalmas az ilyen monoton munkára és pontosan ezért van állandó felvétel a gyárakban és azért fizetnek érte egyre többet, mert előbb-utóbb feladják az emberek, aki meg nem, az megzakkan vagy/és tönkremegy egészségileg, hiszen nagyon káros 11 órán keresztül egyféle mozdulatsort végezni, tönkremennek az ízületek, volt olyan, akinek majdnem amputálni kellett az ujját, mert annyira nem bírta a keze - az ilyen munka NEM EMBERNEK VALÓ, hanem gépnek!


Villognak azzal, hogy hú de sokat keresek, 3 műszak stb, de majd rájönnek legkésőbb x év múlva, hogy bizony kvára nem érte meg!


Neked azt tanácsolom, hogy ne törődj a hlyékkel, akik képtelenek a gondolkodásra és akikből már kiölődött a kreativitás, hanem keress magadnak valami "értelmesebb", változatosabb munkát vagy ha kell, tanulj egy új szakmát, mert nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy tönkremenj! Legyél okos és ne a mások életét éld, hanem a sajátodét!


Te tudod, hogy mit bírsz és mit nem.


Nem vagy béna, csak nem neked való, ennyi!


Különben meg aki a legjobban pofázik, azt küldd be melózni pár hónapra napi 12 órában, meglátjuk, ő meddig bírja.


Szerintem nem normális dolog ilyen munkát végezni és aki normálisan kezd neki, abból is zombi lesz idővel.


Ha meg nem használod az agyad, elsorvad....


Fiatal ember vagy, és addig tanulj, amíg a szüleid élnek!

2018. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Ja, és nem, nem te tehetsz róla, hanem az az igazság, hogy nem erre születtél. Keress mást!


Ha lesz új melód, akkor a szüleid is megenyhülnek majd és elfogadják a helyzetet.


Amúgy nem értem, hogy az ilyen monoton melóknál miért nem lehet változatosabbá, dolgozóbarátabbá tenni a munkafolyamatot azzal, hogy például időnként cserélnek azzal, aki elviszi a kész tálcákat. Már akkor lenne benne egy kis törés, ami javítaná a helyzetet, de neeeem, nehogy már a droidot emberszámba vegyék! Xar egy világ ez! :(


Nem gépek, hanem emberek vagyunk, ébresztőőő!!!

2018. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez a mosópor csomagolos diákmunka a Megyeri híd környékén?

Az tényleg embertelen, én is csináltam két napig anno, nagyon rossz. Én azóta szerencsére tovább tudtam lépni.

2018. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen a megyeri hidnal van. Oraberen emeltek, de igyse birtam.
2018. dec. 7. 00:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Radasul a muszakvezeto ,meg zenet sem enget hallgatni kozben fulesen. Hogy legalabb akkor lenne ety kis ritmus a zenere de bnwm,nem egedik.
2018. dec. 7. 00:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Legendásan embertelen az a meló, nem te vagy a béna. Ha nem 11 órázás lenne, hanem mondjuk 6, zenére, még bírnák is valamennyire, de így...
2018. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyártósori "droid" melók ilyenek.Fogalmazzunk diplomatikusan,ez az "egyszerűbb" embereknek való.Van ismerős aki bő 10 éve ezt csinálja és elvan vele.
2018. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csinálja vagy csak valami hasonlót? Mert ez a hely tényleg legendásan rossz, cserébe nulla szaktudással a legjobban fizetett diák meló. Csináltam, ismerem a helyet. Annak való aki tényleg nagyon rá van szorulva a pénzre diákként.
2018. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!