Mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Szereted a munkád? Hány napot/órát dolgozol hetente?
2018. dec. 7. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig bolti eladóként dolgoztam. Szerettem, nem volt túl megerőltető, de nem volt jó a fizu. Most 3 szakban karbantartó. Jobb fizu, de jobban meg is visel.
2018. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magán nyelvtanár és fordító vagyok. Szeretem. Átlagban 30 órát dolgozok egy héten.
2018. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Műszerész-gépbeállító vagyok. A munkám igazából nem rossz, kicsit fárasztó, főleg, hogy eddig irodán voltam inkább informatikai jellegű feladatokkal (persze akkor is csináltam a mostani munkát is csak kisebb mértékben). 4-5 napot dolgozok hetente, 40-55 óra között.

A fizetés nagyon szánalmas, de legalább helyben van a cég, 10 perc alatt ott vagyok.

2018. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nőgyógyász, szülész szakorvosként dolgozom. Munkám változatos, érdekes emberekkel ismerkedem meg, nőkben turkálhatok.
2018. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyeden vagyok. Sori munkás voltam, de nem oda megyek vissza. Tanulás terén titkári szakon mozgok.
2018. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem Magyarország...


Angoltanár és egy lányosztály osztályfőnöke vagyok egy középiskolában.

Illetve hetente kétszer az egyetemen tartok előadást.


10-15 perc beérni metróval. Gyalog 30 perc lenne hazajutni, de mivel imádjuk egymást az osztályommal, így ez még sosem sikerült.


Hetente 18 órát dolgozom, miben már benne van a két egyetemi előadás is. Erre még rámegy egy minimális adminisztrációs idő (kb. heti fél óra plusz).


Imádom a munkám!


28/F

2018. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztő vagyok. Szeretem. Szokásos heti 40 óra, viszonylag rugalmasan.
2018. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:
40 óra, ügyféltámogatás idegen nyelven. Imádom. D
2018. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!