Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Mit dolgozol?

Szereted a munkád? Hány napot/órát dolgozol hetente?

dec. 7. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok
Eddig bolti eladóként dolgoztam. Szerettem, nem volt túl megerőltető, de nem volt jó a fizu. Most 3 szakban karbantartó. Jobb fizu, de jobban meg is visel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont dec. 7. 17:01 Privát üzenet
Magán nyelvtanár és fordító vagyok. Szeretem. Átlagban 30 órát dolgozok egy héten.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont dec. 7. 17:13 Privát üzenet

Műszerész-gépbeállító vagyok. A munkám igazából nem rossz, kicsit fárasztó, főleg, hogy eddig irodán voltam inkább informatikai jellegű feladatokkal (persze akkor is csináltam a mostani munkát is csak kisebb mértékben). 4-5 napot dolgozok hetente, 40-55 óra között.

A fizetés nagyon szánalmas, de legalább helyben van a cég, 10 perc alatt ott vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont dec. 7. 17:36 Privát üzenet
Nőgyógyász, szülész szakorvosként dolgozom. Munkám változatos, érdekes emberekkel ismerkedem meg, nőkben turkálhatok.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/7Időpont dec. 7. 17:41 Privát üzenet
Gyeden vagyok. Sori munkás voltam, de nem oda megyek vissza. Tanulás terén titkári szakon mozgok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont dec. 7. 20:07 Privát üzenet

Nem Magyarország...

Angoltanár és egy lányosztály osztályfőnöke vagyok egy középiskolában.

Illetve hetente kétszer az egyetemen tartok előadást.

10-15 perc beérni metróval. Gyalog 30 perc lenne hazajutni, de mivel imádjuk egymást az osztályommal, így ez még sosem sikerült.

Hetente 18 órát dolgozom, miben már benne van a két egyetemi előadás is. Erre még rámegy egy minimális adminisztrációs idő (kb. heti fél óra plusz).

Imádom a munkám!

28/F

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont dec. 7. 22:41 Privát üzenet
Fejlesztő vagyok. Szeretem. Szokásos heti 40 óra, viszonylag rugalmasan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont dec. 7. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Te osztod be az idődet? Senki nem mondja meg mikor mit csinálj? Mit dolgozol?
Mit dolgozol? Mennyit keresel? Milyen végzettsége (i) d van (nak)? Milyen tanuló voltál?
Mit dolgozol hány órát és mennyit kapsz érte?
Magyar vagy? Dolgozol? Mennyire vagy átlag magyar?
Akinek nincs érettségije kérem csak az válaszoljon! Ki mennyit keres havonta? Hol dolgozol? Heti hány órában?
Te mit dolgozol, mennyi a nettó fizu? Milyen végzettséggel?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!